رویداد ذهن افزارهای کسب و کار برگزار می گردد

رویداد ذهن افزارهای کسب و کار برگزار می گردد

سرگرمی کامپیوتری: اولین «رویداد ذهن افزارهای کسب وکار» با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی انجام می شود.


به گزارش سرگرمی کامپیوتری به نقل از ایسنا، بمنظور ارائه راهکارهایی با رویکرد علوم شناختی برای مدیریت سرمایه انسانی، بازاریابی و هوشمندی سازمان، "نخستین رویداد ذهن افزارهای کسب و کار" با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی برگزار می گردد.
این رویداد برای جذب ایده ها و محصولات فناورانه در زمینه ابزارهای شناختی برای رهبری، مدیریت سرمایه انسانی و بازاریابی و هوشمندی سازمان با حمایت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری و ستاد راهبری توسعه علوم و فناوری های شناختی توسط مرکز نوآوری و شتاب دهنده علوم شناختی نوآوران ذهن آینده (مایندپلاس) برگزار می گردد.
در این رویداد منظور از «ذهن‎ افزارهای کسب وکار» هر ایده، فناوری یا محصول مبتنی بر علوم شناختی است که از قابلیت کاربرد در ارتقای بینش و عملکرد مدیریتی سازمان برخوردار باشد.
از تقابل موضوع شناخت با مدیریت سازمان و کسب وکار، مباحث مختلفی در زمینه های شناخت مدیریتی همچون گزینش و ارزیابی شناختی کارمندان، توانمندسازی شناختی گروه ها و تیم های کاری، تمرین و توسعه شناختی کارکنان، مدیریت استرس و سلامت شناختی، شکل دهی به انگیزاننده های شغلی با رویکرد شناختی، طراحی شغل و ارگونومی شناختی، شناسایی و توانمندسازی شناختی رهبران سازمان، زوایای شناختی در تصمیم گیری سازمانی، تغییر و توسعه شناختی سازمانی و شناسایی تفاوت های فردی با رویکرد شناختی پدیدار می شوند.
از نظر راهکارهای قابل تجاری سازی، مواردی از قبیل ارزیابی و توانمندسازی شناختی سرمایه انسانی، ارزیابی و توانمندسازی شناختی رهبران و کارآفرینان، هوشمندی شناختی کسب وکار و بازاریابی شناختی مهم ترین حوزه های مدیریت با رویکرد شناختی هستند که می توانند ابزارهای مختلفی در زمینه های آزمون های توانایی شناختی، نقشه های شناختی، داده کاوی و بصری سازی شناختی، بازی های جدی و بازی وارسازی و علوم اعصاب شناختی را شامل شوند.
به نقل از ستاد توسعه علوم شناختی، تیم های منتخب این رویداد، از تامین سرمایه بذری تا سقف یکصد میلیون تومان، تامین فضای استقرار، آموزش، منتورینگ و شتابدهی، تجاری سازی و جذب سرمایه گذار بهره مند خواهند شد.
مهلت ارسال ایده ها و طرح های پیشنهادی در این فراخوان، تا ۲۰ دی ماه جاری تعیین شده است.1401/11/03
08:49:46
0.0 / 5
210
تگهای خبر: آموزش , بازی , فناوری , كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
مجله سرگرمی

pcfun.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سرگرمی كامپیوتری محفوظ است

سرگرمی كامپیوتری

فناوری اطلاعات و بازیهای کامپیوتری