از سوی سازمان فضایی مطرح شد؛

درخواست ایران از سران اپسكو برای تقویت برنامه های فضایی

درخواست ایران از سران اپسكو برای تقویت برنامه های فضایی

به گزارش سرگرمی كامپیوتری ایران خواهان تقویت همكاریهای فضایی و برنامه های عملیاتی با سازمان همكاریهای فضایی آسیا و اقیانوسیه (اپسكو) در جهت خنثی سازی تحریم های آمریكا شد.به گزارش سرگرمی كامپیوتری به نقل از مهر، سیزدهمین نشست سران سازمان همكاریهای فضایی آسیا و اقیانوسیه (اپسكو) در شهر اولان باتار مغولستان شروع به كار كرد.
در این مراسم، سازمان فضایی ایران خواهان تقویت همكاریهای فضایی و برنامه های عملیاتی با سازمان همكاریهای فضایی آسیا و اقیانوسیه (اپسكو) در جهت خنثی سازی تحریم های آمریكا شد.
در مراسم افتتاحیه این نشست، محمدمصطفی فتوحی معاون توسعه كاربرد و خدمات فضایی سازمان فضایی ایران به نمایندگی از جمهوری اسلامی ایران ضمن عرضه گزارشی از اخرین برنامه ها و دستاوردهای كشور ذیل این سازمان منطقه ای، بر توسعه برنامه های عملیاتی اپسكو تاكید نمود.
در اطلاعیه ای هم كه از جانب سازمان فضایی ایران قرائت شد، ایران ضمن محكوم ساختن اقدامات خصمانه و نامشروع دولت آمریكا در تحریم سه نهاد فضایی كشور، آنرا تلاشی برای محروم ساختن مردم ایران از كاربردهای بشردوستانه فناوری فضایی دانست و از سایر كشورهای عضو اپسكو خواست تا با حمایت و تقویت برنامه های عملیاتی این سازمان منطقه ای، باعث خنثی شدن این گونه اقدامات شوند.

1398/08/17
17:27:43
5.0 / 5
4529
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
مجله سرگرمی

pcfun.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سرگرمی كامپیوتری محفوظ است

سرگرمی كامپیوتری

فناوری اطلاعات و بازیهای کامپیوتری