بیست و سومین دوره مسابقات نادكاپ شریف با طعم آینده پژوهشی

بیست و سومین دوره مسابقات نادكاپ شریف با طعم آینده پژوهشی

سرگرمی كامپیوتری: دانشگاه صنعتی شریف بیست و سومین دوره مسابقات ملی آموزشی نوآوری و ابتكارات دانش آموزی را با افزودن دو بخش ویژه «آینده پژوهی و انرژی» برگزار خواهدنمود.


به گزارش روز یكشنبه گروه علمی ایرنا از دانشگاه صنعتی شریف بیست و سومین دوره مسابقات و جشنواره ملی آموزشی نوآوری و ابتكارات دانش آموزی دانشگاه صنعتی شریف (نادكاپ شریف) برای شناسایی و هدایت استعداد های دانش آموزان در اسفند سال جاری برگزار می گردد.
ثبت نام در مسابقات و جشنواره ملی آموزشی نوآوری و ابتكارات دانش آموزی در رشته های نانو، رباتیك و میكروالكترونیك، هوافضا، زیست فناوری، نجوم، ماشین های سوخت شیمیایی و برنامه نویسی اندروید از 15 دی آغاز خواهد شد.
بخش ویژه این دوره از مسابقات جشنواره آینده پژوهی و انرژی است د كه برای نخستین بار در كشور در حوزه دانش آموزی برگزار می شود.
همچنین پرورش خلاقیت و نوآوری، احداث خودباوری و اعتماد به نفس و تقویت هویت ملی و فرهنگی دانش آموزان با تاكید بر نیازسنجی و توانمندی های علمی و عملی داخلی و تجربه كار گروهی شیرین از دیگر اهداف این جشنواره است.
نادكاپ بزرگترین جشنواره دانش آموزی كشور در حوزه علوم نوین با رویكرد علم، فناوری، مهندسی و ریاضیات/science، technology، engineering، and mathematics STEAM و یادگیری مشكل محور/ PBL problem base learning است كه با حضور بیشتر از 3000 دانش آموز از 100 شهر كشور در بیشتر از 50 رشته متنوع برگزار می گردد.
علاقمندان می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر به پایگاه اطلاع رسانی nadcup.sharif.ir بازگشت كنند.
علمی**9157**1440


1397/09/12
14:16:20
5.0 / 5
4714
تگهای خبر: جشنواره , صنعت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
مجله سرگرمی

pcfun.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سرگرمی كامپیوتری محفوظ است

سرگرمی كامپیوتری

فناوری اطلاعات و بازیهای کامپیوتری