استاندار خراسان شمالی:

صاحبان ایده های فناورانه باید حمایت شوند

صاحبان ایده های فناورانه باید حمایت شوند

سرگرمی كامپیوتری: بجنورد- استاندار خراسان شمالی اظهار داشت: صاحبان ایده های نو و فناورانه باید مورد حمایت قرار گیرند تا در توسعه استان نقش آفرین باشند.


به گزارش سرگرمی كامپیوتری به نقل از ایرنا، محمدرضا خباز روز یكشنبه در بازدید از ساختمان نوآوری و فناوری پارك علم و فناوری استان تصریح كرد: پشتیبانی از پارك علم و فناوری و پشتیبانی از كسب و كارهای دانش محور باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد.
وی اضافه كرد: راه توسعه استان خراسان شمالی از حمایت حداكثری و همبستگی دستگاه های اجرایی و دانشگاه ها از صاحبان ایده های نو و فناورانه در این استان می گذرد.
خباز در زمینه تسهیل شرایط صدور مجوزهای آب، برق و گاز جهت راه اندازی هر چه سریعتر ساختمان نوآوری و فناوری برای عرضه خدمات موثر و بهتر به واحدهای فناور پذیرش شده در پارك علم و فناوری قول مساعد داد.
استاندار خراسان شمالی از پیگیری های مسئولان پارك علم و فناوری استان در تبیین مبحث فناوری، پذیرش و تجاری سازی ایده های نو در این استان ابراز خرسندی و رضایت كرد.
رئیس پارك علم و فناوری خراسان شمالی هم در این بازدید فرآیند پیشرفت فیزیكی پروژه عمرانی پارك علم و فناوری را شرح داد.
علی اصغر پیله ور همینطور با اشاره به مشكل صدور مجوز آب، برق و گاز برای ساختمان نوآوری و فناوری خواهان رفع این مشكل شد.
بر اساس این گزارش، در بازدید استاندار خراسان شمالی و هیات همراه از پارك علم و فناوری استان، برخی مشكلات تجاری سازی و تسهیلاتی واحدهای فناور برای پیگیری از حوزه استانداری عنوان شد.
7185/ 6042


1397/07/22
19:57:26
5.0 / 5
4647
تگهای خبر: خدمات , فناوری , مجوز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
مجله سرگرمی

pcfun.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سرگرمی كامپیوتری محفوظ است

سرگرمی كامپیوتری

فناوری اطلاعات و بازیهای کامپیوتری