زنجان 8 هزار دانش آموخته حوزه فناوری اطلاعات دارد

زنجان 8 هزار دانش آموخته حوزه فناوری اطلاعات دارد

سرگرمی كامپیوتری: زنجان – معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان زنجان اظهار داشت: زنجان هشت هزار دانش آموخته حوزه فناوری اطلاعات و كامپیوتر دارد كه این مهم ظرفیتی برای ارائه خدمات قابل توجه به جامعه خواهد بود.


هاشم محمدلو روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، مهمترین هدف خدمات دولت الكترونیك را آسان سازی روند خدمت رسانی به مردم در كمترین زمان و با حداقل امكانات خواند و اضافه كرد: دولت 12 اقدام قابل توجه در این زمینه انجام داده و الان بیشتر دستگاه ها در این زمینه فعال شده اند.
وی تصریح كرد: شفاف سازی و سلامت اداری از دیگر اهدافی است كه در توسعه خدمات دولت الكترونیك دنبال می شود، بدون شك خدمات الكترونیك از سویی منجر به رفاه مردم و از جانب دیگر ختم به اشتغالزایی و ثروت آفرینی می گردد.
معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان زنجان اظهار داشت: باید خدمات پیش بینی شده الكترونیك دولت به مردم اطلاع رسانی شود تا آنان به آسانترین شیوه ممكن خدمت مورد نظر خویش را دریافت نمایند.
وی تصریح كرد: از جانب دیگر دستگاه های دولتی هم باید از توانمندی های بخش خصوصی در زمینه فناوری اطلاعات آگاه شوند و به بهره گیری از آنان بپردازند.
این مسئول افزود: ایران در زمینه خدمات دولت الكترونیك طی ارزیابی های جهانی سال 2018، از پله 106 به 86 ارتقا یافت و این ارزیابی ها در سه شاخص بر خط بودن خدمات، ارتباطات و مخابرات و نیرو و سرمایه انسانی مورد ارزیابی قرار گرفت.
وی خاطرنشان كرد: ایران از نظر بر خط بودن خدمات در سطح بالا، در زمینه ارتباطات و مخابرات متوسط و در حوزه نیروی انسانی بالاتر از میانگین سرمایه جهانی قرار گرفت.
3001/8068


1397/07/09
21:53:46
5.0 / 5
3947
تگهای خبر: خدمات , رایانه , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
مجله سرگرمی

pcfun.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سرگرمی كامپیوتری محفوظ است

سرگرمی كامپیوتری

فناوری اطلاعات و بازیهای کامپیوتری