معاون رگولاتوری خبر داد؛

ضرب الاجل ۳ماهه به اپراتورهای موبایل، ناپایداری شبكه در زمان بحران

ضرب الاجل ۳ماهه به اپراتورهای موبایل، ناپایداری شبكه در زمان بحران

سرگرمی كامپیوتری: سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به اپراتورهای تلفن همراه سه ماه زمان داد كه پایداری شبكه خویش را افزایش داده و اشكالات موجود را رفع كنند.به گزارش سرگرمی كامپیوتری به نقل از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، مجید حقی معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوری اعلام نمود: میزان پایداری شبكه اپراتورهای تلفن همراه بعد از قطعی ناگهانی برق پائین تر از حد استاندارد است و اپراتورها موظف می باشند طی سه ماه آینده این مشكل را رفع كنند.
وی با اشاره به بازدیدهای میدانی این سازمان از سایت های شبكه اپراتورهای تلفن همراه اضافه كرد: این سایتها از نظر قطعی برق و مدت زمان پایداری باطری های پشتیبان و سیستم تغذیه پائین تر از استاندارد قابل قبول هستند. این مورد در زمان قطعی برق ناشی از وقوع حوادث غیرمترقبه مانند زلزله، بارش سنگین برف، پدیده ریزگردها و... سبب عدم پایداری شبكه تلفن همراه و نارضایتی مشتركان می گردد.
معاون رگولاتوری اضافه كرد: بررسی رگولاتوری نشان داده است درصدی از سایتها حتی توانائی تامین برق تا ۲ ساعت را نداشته اند، درصورتی كه برپایه استاندارد بعد از قطعی برق باید پایداری شبكه حداقل تا ۴ ساعت تامین گردد.
حقی با اشاره به لزوم تامین پایداری شبكه تلفن همراه اپراتورها خاطرنشان كرد: برپایه نتایج بررسی، تذكر لازم برای رفع اشكالات موجود به اپراتورها داده شده است تا طی سه ماه آینده شرایط استاندارد در سایتها را ارتقاء دهند. رگولاتوری هم بعد از آخر مهلت سه ماهه مجدداً سایت اپراتورها را به صورت میدانی ارزیابی می نماید.
معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوری تصریح كرد: همینطور به منظور ارزیابی دقیق تر پایداری شبكه اپراتورها بعد از رفع اشكالات موجود، مانورهای عملیاتی منطقه ای و استانی از جانب رگولاتوری صورت خواهد گرفت و نتایج حاصل از آن هم در ارزیابی اپراتورها مورد توجه قرار خواهد گرفت.

1397/02/26
15:25:23
5.0 / 5
4141
تگهای خبر: اپراتور , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
مجله سرگرمی

pcfun.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سرگرمی كامپیوتری محفوظ است

سرگرمی كامپیوتری

فناوری اطلاعات و بازیهای کامپیوتری