با حضور وزیر ارتباطات صورت گرفت؛

افتتاح مركز تماس سراسری- تخصصی آسیاتك در شهر یزد

افتتاح مركز تماس سراسری- تخصصی آسیاتك در شهر یزد

سرگرمی كامپیوتری: همزمان با ایام خجسته دهه فجر، امروز سه شنبه ۱۷ بهمن ماه مركز تماس سراسری - تخصصی این شركت در شهر یزد راه اندازی شد.به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی شركت انتقال داده ای آسیاتك، در این مراسم كه تعداد ۹۸۶ پروژه در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد افتتاح شد، جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات، محمود زمانی قمی استاندار استان یزد و جمعی از مقامات كشوری و استانی به همراه یوسفی زاده مدیرعامل شركت آسیاتك حضور داشتند.
جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات، طی سخنانی ضمن اشاره به اهمیت بالای اشتغالزایی در بحث صنعت ICT و استارت آپ ها، توسعه در این بخش را باعث توسعه در مباحث اقتصادی، بهداشتی و كشاورزی دانست. آذری جهرمی با اشاره به اینكه تنها در یكی از ۲۶ طرح ICT مورد بهره برداری در شهر یزد بیش از ۲۵۰ نفر مشغول به كار شده اند، نقش این بخش در توسعه اشتغال كشور را بسیار مهم توصیف كرد.
وی با اشاره به اینكه در گذشته شاخص صنعت ICT در افزایش ضریب برخورداری خانوارها از تلفن ثابت بود، اكنون این شاخص در توسعه شهر هوشمند تعریف می گردد.
وزیر ارتباطات با بیان این مهم كه اكنون زیر ساخت ها برای توسعه كامل شبكه ملی اطلاعات و دولت الكترونیك فراهم است، گام بعدی را تولید ساختار و تحول در نظام اداری كشور دانست.
مركز تماس سراسری – تخصصی شركت آسیاتك در شهر یزد با سرمایه گذاری نزدیك به ده میلیارد ریال و با حمایت های اداره كل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان و دانشگاه یزد در فضای زیر بنایی بالغ بر ۶۰۰ متر مربع برقرار شده و با افتتاح آن اكنون بیش از ۲۶۰ نفر در این پروژه مشغول به كار هستند. همینطور این مركز ظرفیت افزایش بیش از ۵۰۰ نفر پرسنل را دارد.
مركز تماس شركت آسیاتك در شهر یزد در درون دانشگاه سراسری این شهر قرار گرفته و در جهت بهبود كیفیت و كمیت خدمت رسانی به مشتركین، پاسخگوی كاربران این شركت در سراسر كشور خواهد بود.

1396/11/17
15:47:36
5.0 / 5
3937
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
مجله سرگرمی

pcfun.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سرگرمی كامپیوتری محفوظ است

سرگرمی كامپیوتری

فناوری اطلاعات و بازیهای کامپیوتری