بیت کوین در آستانه سقوط باردیگر است؟

بیت کوین در آستانه سقوط باردیگر است؟

به گزارش سرگرمی کامپیوتری، هم اکنون، بیتکوین هر هفته ضرر ۱۵ درصدی را ثبت می کند اما آیا در ۲۰ هزار دلار باقی می ماند یا سقوط دیگری در راه است؟


به گزارش سرگرمی کامپیوتری به نقل از کریپتو، بی ثباتی یو اس دی کوین باعث ترس شدید در بازار کریپتو شده است به جهت اینکه استیبل کوین ها نقش مهمی در صنعت ارزهای دیجیتال دارند؛ قیمت بیت کوین هم تحت تأثیر ‌پریشانی های اخیر قرار گرفته و کم شده اما همچنان با سطح حمایت قوی مواجه می باشد.
نمودار روزانه
بتازگی قیمت بیت کوین، پس از تشکیل الگوی سه درایوی معکوس و شکستن خط گردن، روند نزولی قابل توجهی را تجربه کرده و ‌پریشانی اخیر یو اس دی کوین بعنوان کاتالیزوری برای روند نزولی بوده در نتیجه قیمت را به سمت سطح ۱۹ هزار دلار کاهش داده است.
با این وجود، قیمت در میانگین متحرک ۲۰۰ روزه، تقریبا ۱۹.۶ هزار دلار، با حمایت قابل توجهی روبرو شده و در تلاش است تا از آن پیشی بگیرد. این میانگین متحرک، سطح حمایتی قدرتمند شمرده می شود و ممکنست خرس ها برای افزایش فشار قیمت به زیر آن مشکل پیدا کنند اما بازه زمانی روزانه نشان میدهد که حرکت نزولی ضعیف شده و ممکنست یک مرحله تثبیت کوتاه مدت قبل از حرکت تکانشی بعدی رخ دهد.
نمودار چهار ساعته
قیمت بیت کوین پس از شکستن سطح حمایت بحرانی ۲۲ هزار دلار، کاهش شدیدی را تجربه کرده و منجر به شمع های قرمز بزرگ متوالی شده است. با این حال، هر روند تکانشی احتیاج به یک مرحله کاهش همراه با اصلاح دارد.
بنظر می رسد بیت کوین پس از رسیدن به سطح قیمت تعیین کننده در ۲۰ هزار دلار، وارد مرحله اصلاح روند میانی شده است البته این سطح بعنوان سطح حمایت عاطفی هم عمل می کند. علاوه بر این، سطح ۶۱.۸ اصلاحی فیبوناچی برای روند صعودی فعلی با سطح حمایت ۲۰ هزار دلار همراه شده و آن را به سطح قابل توجهی تبدیل کرده بنا بر این ممکنست قیمت در منطقه فعلی تثبیت شود و قبل از کاهش روند، الگوی اصلاحی تشکیل دهد.
آنالیز روی زنجیره
بازار ارزهای دیجیتال به جهت ‌پریشانی اخیر با سیرکل و شکست بانک سیلورگیت بار دیگر وارد مرحله ترس و عدم اطمینان شده است. در نتیجه، فعالان بازار تسلیم شده اند و به سرعت دارایی های خودرا واگذار کردند تا بتوانند ریسک های خودرا مدیریت کنند.
معیار نرخ های سرمایه، بینشی از احساسات معامله گران عرضه می دهد و بتازگی همزمان با کاهش قیمت بیت کوین به طور ناگهانی کاهش یافتند. معامله گران باید مراقب باشند و در صورت حرکت ناگهانی دیگری از قیمت، بازار را از نزدیک زیر نظر داشته باشند. با این حال، ممکنست بازار در روزهای آینده بدون هیچ جهت مشخصی بی ثبات شود.
مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتالی الان ۹۵۳.۶۰ میلیارد دلار برآورد می شود که این رقم نسبت به روز قبل ۰.۱۰ درصد بیشتر شده است. الان ۴۱.۸۰ درصد کل بازار ارزهای دیجیتال در اختیار بیت کوین بوده که در یک روز ۰.۰۲ درصد افزایش داشته است.
حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۷۶.۴۳ میلیارد دلار است که ۱۲.۸۶ درصد کاهش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز الان ۹.۰۵ میلیارد دلار است که ۱۱.۸۴ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است. حجم تمام سکه های پایدار حالا ۸۸.۰۹ میلیارد دلار است که ۱۱۵.۲۶ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است.
به روزرسانی قیمت ارزهای دیجیتالی (تا ساعت ۰۸: ۲۹ به وقت شرقی)
این رده حاوی تغییرات قیمتی ۱۰ ارز دیجیتالی بزرگ از نظر ارزش بازار است.
۱- بیت کوین
قیمت: ۲۰هزار و ۶۴۱.۵۴ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۶ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۸.۱۲ درصد کاهش
۲- اتریوم
قیمت: ۱۴۸۰.۵۲ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱.۰۵ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۵.۸۱ درصد کاهش
۳- تتر
قیمت: ۱.۰۱ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱.۵۰ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱.۰۱ درصد افزایش
۴- بایننس کوین
قیمت: ۲۷۹.۶۲ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۱۲ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۴.۰۷ درصد کاهش
۵- یو اس دی کوین
قیمت: ۰.۹۷۷ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۸۳ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۲.۳۱ درصد کاهش
۶- ریپل
قیمت: ۰.۳۶۶۸ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۵۹ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر ۲.۲۱ درصد کاهش
۷- کاردانو
قیمت: ۰.۳۰۸۳ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۲.۵۵ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۹.۵۹ درصد کاهش
۸ - دوج کوین
قیمت: ۰.۰۶۶۷۹ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۵۹ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱۱.۸۵ درصد کاهش
۹- سولانا
قیمت: ۱۸.۱۰ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۴۷ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱۵.۴۱ درصد کاهش
۱۰ -پولکا دوت
قیمت: ۵.۵۳ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۵۵ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۷.۸۷ درصد کاهش


 


منبع:

1401/12/21
11:16:42
0.0 / 5
269
تگهای خبر: دیجیتال , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
مجله سرگرمی

pcfun.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سرگرمی كامپیوتری محفوظ است

سرگرمی كامپیوتری

فناوری اطلاعات و بازیهای کامپیوتری