تعداد مشترکان اینترنت موبایل ۹۷ میلیون را رد کرد

تعداد مشترکان اینترنت موبایل ۹۷ میلیون را رد کرد

به گزارش سرگرمی کامپیوتری تعداد مشترکان اینترنت پهن باند سیار در کشور تا آخر سه ماهه اول سال ۱۴۰۱ به بیشتر از ۹۷ میلیون و ۸۳۹ هزار مشترک و ضریب نفوذ پهن باند سیار هم به ۱۱۵.۵۱ درصد رسید.


به گزارش سرگرمی کامپیوتری به نقل از ایسنا، طبق آخرین آمار منتشرشده در سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی تا آخر سه ماهه اول سال ۱۴۰۱، تعداد مشترکان اینترنت پهن باند سیار به ۹۷ میلیون و ۸۳۹ هزار و ۸۳۱ مشترک رسیده، این در شرایطی است که تا آخر سه ماهه چهارم سال ۱۴۰۰، تعداد مشترکان اینترنت پهن باند سیار به ۹۵ میلیون مشترک رسیده بود. تعداد مشترکان به تفکیک اپراتور در جدول زیر آمده است.


مطابق این آمار، ضریب نفوذ اینترنت پهن باند سیار تا آخر سه ماهه اول سال ۱۴۰۱، به ۱۱۵.۵۱ درصد رسیده است. این در شرایطی است که ضریب نفوذ اینترنت پهن باند سیار تا آخر سه ماهه سوم سال ۱۴۰۰، به ۱۱۴.۰۶ درصد رسیده بود.
علت اشتراک بالای ارتباطات سیار و ضریب نفوذ آن در کشور این است که تعداد زیادی از شهروندان ایرانی به علل مختلفی از بیشتر از یک خط استفاده می نمایند یا بعضی از خطوطی که خریداری نموده اند را بلااستفاده گذاشته اند و از سویی هم خود اپراتورها می توانند به علت جلب مشتری و نفوذ در بازار این خدمات، به عرضه سیمکارت مجانی یا با قیمت نازل و غیره اقدام نمایند.
منبع:

1401/05/14
22:12:00
0.0 / 5
333
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
لینک دوستان سرگرمی كامپیوتری
مجله سرگرمی

pcfun.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سرگرمی كامپیوتری محفوظ است

سرگرمی كامپیوتری

فناوری اطلاعات و بازیهای کامپیوتری