همراهی شاتل موبایل با پویش نهال در جهت پشتیبانی از دانش آموزان كم بضاعت

همراهی شاتل موبایل با پویش نهال در جهت پشتیبانی از دانش آموزان كم بضاعت

به گزارش سرگرمی کامپیوتری شبکه تلفن همراه شاتل موبایل، از «پویش نهال» که با همت سازمان نظام صنفی کامپیوتری کشور برای پشتیبانی از دانش آموزان کم بضاعت به راه افتاده است، حمایت می کند.


به گزارش سرگرمی کامپیوتری به نقل از ایسنا، بنابراعلام روابط عمومی شاتل موبایل، با عنایت به شرایط همه گیری ویروس کرونا، مدارس در حالی به فعالیتهای خود به صورت غیرحضوری ادامه می دهند که خیلی از دانش آموزان قادر به تهیه تبلت یا موبایل بعنوان ابزار ارتباطی تحصیلی نیستند و به ناچار از تحصیل بازمانده اند.
در همین راستا سازمان نظام صنفی کامپیوتری کشور به منظور تهیه تبلت برای این دانش آموزان، پویشی با عنوان پویش نهال به راه انداخته تا با تهیه بیست هزار تبلت شرایطی فراهم آورد که برخی از این دانش آموزان بتوانند به تحصیل خود ادامه دهند.
شاتل موبایل هم حمایت خویش را از این پویش اعلام نموده و کمک می نماید تا افراد بیشتری به این پویش بپیوندند. پیش از این هم شاتل موبایل در کمپینی که از جانب «دیوار» برگزار شده بود، به دانش آموزان نیازمند سیمکارت با اینترنت مجانی اهدا کرده بود.
همه افرادی که تمایل دارند سهمی در پویش نهال و کمک به تحصیل این دانش آموزان داشته باشند می توانند ضمن آگاه کردن افراد بیشتری برای پیوستن به این پویش، کمک های نقدی خویش را از راه شماره کارت ۵۷۰۰-۹۹۲۶-۹۹۷۵-۶۰۳۷ بانک ملی شعبه آپادانا به نام سازمان نظام صنفی کامپیوتری کشور پویش نهال و کمک های غیر نقدی خویش را به نشانی تهران، خیابان سهروردی شمالی، خیابان توپچی، پلاک ۳، طبقه ۳، دبیرخانه نصر کشور برای این سازمان ارسال نمایند.
انتهای رپرتاژ آگهی


1399/12/26
20:44:39
0.0 / 5
1076
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
مجله سرگرمی

pcfun.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سرگرمی كامپیوتری محفوظ است

سرگرمی كامپیوتری

فناوری اطلاعات و بازیهای کامپیوتری