شركت ارتباطات زیرساخت:

اختلالی در شبكه اینترنتی كشور وجود ندارد

اختلالی در شبكه اینترنتی كشور وجود ندارد

به گزارش سرگرمی كامپیوتری شركت ارتباطات زیرساخت طی اطلاعیه ای اعلام نمود كه هیچ گونه اختلالی در شبكه اینترنت كشور وجود ندارد.به گزارش سرگرمی کامپیوتری به نقل از مهر، به دنبال انتشار بیانیه کمیسیون تجارت الکترونیک سازمان نظام صنفی کامپیوتری کشور، شرکت ارتباطات زیرساخت در اطلاعیه ای اعلام نمود که هیچ گونه اختلالی در شبکه اینترنت کشور وجود ندارد.
در این اطلاعیه آمده است: محدودسازی سرویسGoogle AMP به دستور مقام قضایی خطاب به اپراتورها رخ داده که بعد از بررسی دوباره، این دستور با مساعدت مقام قضایی طی چند ساعت لغو شده است.
در آخر این اطلاعیه با اشاره به پاسخ گویی و اطلاع رسانی سریع مسؤلان شرکت ارتباطات زیرساخت در حوادث و اختلالات اینترنتی کشور طی سال های اخیر، به اهمیت فراوان پایداری شبکه و سرویس ها برای کسب وکارهای آنلاین و اهتمام شرکت ارتباطات زیرساخت به این مهم اشاره شده است.
به گزارش سرگرمی کامپیوتری به نقل از مهر، کمیسیون تجارت الکترونیکی سازمان نظام صنفی کامپیوتری در اطلاعیه ای اعلام نموده که محدودیت جدید در ارتباطات اینترنتی و اختلال های زیرساختی سبب اختلال در سرویس کسب و کارهای مجازی شده است.
گفته شده است که اختلال در سرویس AMP گوگل (سرویس بارگذاری سریع سایت های اینترنتی) سبب ایجاد اختلال در عرضه خدمات کسب و کارهای آنلاین شده است.

1399/05/08
15:35:24
5.0 / 5
2225
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
مجله سرگرمی

pcfun.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سرگرمی كامپیوتری محفوظ است

سرگرمی كامپیوتری

فناوری اطلاعات و بازیهای کامپیوتری