كمك 10 میلیارد دلاری ثروتمندترین فرد جهان به حفظ محیط زیست!

كمك 10 میلیارد دلاری ثروتمندترین فرد جهان به حفظ محیط زیست!

به گزارش سرگرمی كامپیوتری ثروتمندترین فرد جهان اعلام نموده كه می خواهد ۱۰ میلیارد دلار از ثروت خویش را در جهت مقابله با تغییرات آب و هوایی در جهان خرج كند.


به گزارش سرگرمی كامپیوتری به نقل از ایسنا، جف بزوس، مدیر شركت آمازون كه بعنوان ثروتمتندترین فرد جهان شناخته می شود، اعلام نموده كه می خواهد ۱۰ میلیارد دلار از سرمایه خویش را به منظور حفاظت از محیط زیست و مقابله با تغییرات آب و هوایی در جهان وقف و خرج كند.
از آنجاكه سال هاست دانشمندان و فعالان محیط زیست در مورد تغییرات آب و هوایی در جهان به دولتمردان در كشورهای مختلف اخطار داده اند و این تغییرات هم در سال های اخیر مشكلات و دردسرهای بزرگ و جبران ناپذیری را در سراسر جهان بوجود آورده است، جف بزوس - مدیرشركت آمریكایی آمازون - كه بدون شك یكی از بزرگترین غول های تكنولوژی در جهان به حساب می آید، روز دوشنبه از اختصاص دادن یك بودجه ۱۰ میلیارد دلاری از ثروت و سرمایه شخصی خود به منظور محافظت از محیط زیست و مقابله با تغییرات آب و هوایی اطلاع داده است.
وی در این خصوص ابراز امیدواری كرده كه شاید بتواند با ثروت و سرمایه گذاری در این بخش، كمك كوچكی در جهت حفظ محیط زیست در ایالات متحده و بسیاری دیگر از كشورهای جهان كند.1398/11/29
15:15:08
5.0 / 5
3981
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
مجله سرگرمی

pcfun.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سرگرمی كامپیوتری محفوظ است

سرگرمی كامپیوتری

فناوری اطلاعات و بازیهای کامپیوتری