ازسوی رگولاتوری؛

مهلت درخواست برای تجدید پروانه دفاتر پیشخوان دولت تمدید گردید

مهلت درخواست برای تجدید پروانه دفاتر پیشخوان دولت تمدید گردید

سرگرمی كامپیوتری: دبیر كمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات از اعطای مهلت برای ارائه درخواست تمدید پروانه دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی غیردولتی و دفاتر ارتباطات و فناوری اطلاعات (ICT) روستائی آگاهی داد.


به گزارش سرگرمی كامپیوتری به نقل از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، حسین فلاح جوشقانی اظهار داشت: قبل از این در مصوبه ۲۸۹ كمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات درباره شرایط و ضوابط تجدید پروانه دفاتر پیشخوان و ICT روستائی پیش بینی شده بود كه دارندگان پروانه درصورت تمایل به تجدید پروانه باید حداقل سه ماه قبل از اختتام اعتبار پروانه برای تمدید آن اقدام می كردند.
وی اضافه كرد: عدم درخواست تجدید پروانه در این بازه زمانی به مدلول انصراف دارنده پروانه از فعالیت بوده و ادامه فعالیت دفتر پس از تاریخ اختتام اعتبار پروانه، ممنوع می باشد.
معاون وزیر ارتباطات با اشاره به تغییرات به وجود آمده در تركیب كارگروههای استانی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی غیردولتی اشاره كرد: به رغم ابلاغ مصوبه كمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات بعضی از دارندگان پروانه از شرایط تمدید اطلاع نداشتند. بر همین مبنا به پیشنهاد رگولاتوری، كمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات صرفاً برای یك دفعه با اعطای مهلت دو ماهه برای ارائه درخواست تمدید پروانه دارندگان دفاتر پیشخوان و ICT روستائی موافقت نمود.
فلاح جوشقانی اشاره كرد: بر طبق مصوبه ۲۹۶ كمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، دارندگان پروانه ای كه در مهلت سه ماهه تعیین شده در مصوبه ۲۸۹ موفق نشده اند درخواست تمدید اعتبار را ارائه كنند، می توانند حداكثر تا ۲۰ دی ماه ۹۸ برای تمدید پروانه اقدام نمایند.


منبع:

1398/08/16
19:26:26
5.0 / 5
3910
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
مجله سرگرمی

pcfun.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سرگرمی كامپیوتری محفوظ است

سرگرمی كامپیوتری

فناوری اطلاعات و بازیهای کامپیوتری