طراحی سیستم كنترل ترافیك برای پهپادها تا ۱۵ سال دیگر

طراحی سیستم كنترل ترافیك برای پهپادها تا ۱۵ سال دیگر

به گزارش سرگرمی كامپیوتری با افزایش شدید تعداد پهپادهای در حال پرواز در جهان باید تا ۱۵ سال آینده مسیرهای پروازی مشخص و سیستم كنترل ترافیك برای آنها به كار گرفته شود.به گزارش سرگرمی كامپیوتری به نقل از یاهونیوز، گزارشی كه توسط دولت انگلیس در زمینه الزامات مدیریت پهپادها تهیه شده نشان داده است كه با افزایش تعداد این پرنده های بی سرنشین قانون گذاری در مورد شیوه پرواز آنها ضروری خواهد شد و همان گونه كه پروازهای تجاری خطوط هواپیمایی از قواعد و مسیرهای پروازی مشخص تبعیت می كنند، پروازهای پهپادها هم باید از قواعد دقیقی برخوردار باشند.
برهمین اساس باید ظرف ۱۵ سال آینده، خطوط پروازی و سیستم های كنترل هوایی برای مدیریت نحوه حركت پهپادها ایجاد شود تا آنها در مسیرهای مشخص از قبل تعیین شده حركت كنند و تابع دستورات سیستم های ترافیك هوایی باشند.
در گزارش مورد اشاره محدودیت هایی كه باید بر نحوه حركت پهپادها اعمال شود هم مشخص شده و سقف پروازی و حداكثر سرعت قابل پیمایش توسط آنها هم پیشنهاد شده است. انتظار می رود طی یك دهه آینده استفاده از پهپاد برای تحویل كالا و حتی حمل و نقل مسافر هم توسط شركت هایی مانند آمازون و اوبر به شكل جدی در دستور كار قرار بگیرد.

1398/07/14
23:10:16
5.0 / 5
3884
تگهای خبر: سیستم , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
مجله سرگرمی

pcfun.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سرگرمی كامپیوتری محفوظ است

سرگرمی كامپیوتری

فناوری اطلاعات و بازیهای کامپیوتری