در مراسم رونمایی از اكوسیستم كارآفرینی اقتصاد دیجیتال اعلام شد

عرضه پلتفورم برنامه نویسی برای 5 سیستم عامل با سرعت 16 برابری

عرضه پلتفورم برنامه نویسی برای 5 سیستم عامل با سرعت 16 برابری

سرگرمی كامپیوتری: یكی از شركت های بخش خصوصی دانش بنیان با راه اندازی آپ بازار نسبت به معرفی برنامه های كاربردی به شركت های دانش بنیان در این زمینه اقدام نموده است.


به گزارش سرگرمی كامپیوتری به نقل از ایسنا، امیر سركندی، مدیر این شركت در مراسم رونمایی از اكوسیستم كارآفرینی اقتصاد دیجیتال، حجم بازار اقتصاد جهانی دیجیتال را ۱.۳۵ تریلیون دلار در سال ذكر كرد و اضافه كرد: اقتصاد دیجیتال ۱۰ درصد از اقتصاد دنیا را به خود اختصاص داده است؛ ولی از طرف دیگر ورود به این حوزه با موانعی چون عدم اعتماد جامعه به فضای دیجیتال، كم بودن سرویس دهنده دیجیتال، جدید بودن عرصه دیجیتال و كم بودن دانش افراد مواجه می باشد.
وی فصل مشترك اقتصاد دیجیتال و اقتصاد دانش بنیان را اشتغال زایی دانش بنیان نام برد و افزود: برای پیاده سازی این نوع اشتغال نیازمند برگزاری كمپ های آموزشی هستیم كه در كوتاه مدت افراد بتوانند با مهارت های تخصصی آشنا گردند.
سركندی از رونمایی از اكوسیستم كارآفرینی اقتصاد دانش بنیان در این مراسم آگاهی داد و اظهار داشت: این اكوسیستم محصول تلاش های دو شركت فعال در زمینه اقتصاد دیجیتال است.
بگفته وی، یكی از این شركت ها پلتفورمی را تولید كرده است كه برمبنای آن توانسته است نرم افزارهای كاربردی برای همه سیستم های عامل تولید نماید.
سركندی، سرعت كدنویسی در این پلتفورم را ۱۶ برابر سایر پلتفورم دانست و اشاره كرد: همین طور یكی دیگر از شركت های فعال در این زمینه ۱۲۰۰ نرم افزار كاربردی را تولید كرده، همین طور قابلیت تولید نرم افزار برای ۵ سیستم عامل را دارد.
سركندی با اشاره به راه اندازی آپ بازار اظهار داشت: در این فضا نرم افزارهای تولید شده از طرف برنامه نویسان برای شركت ها معرفی می شود تا بوسیله آن بتوانند در كسب وكارهای فناورانه خود استفاده كنند.
منبع:

1398/07/04
20:45:27
5.0 / 5
4148
تگهای خبر: دیجیتال , سرویس , سیستم , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
مجله سرگرمی

pcfun.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سرگرمی كامپیوتری محفوظ است

سرگرمی كامپیوتری

فناوری اطلاعات و بازیهای کامپیوتری