افزایش حجم بسته های اینترنت مخابرات

افزایش حجم بسته های اینترنت مخابرات

به گزارش سرگرمی كامپیوتری مدیر عامل شركت مخابرات اعلام نمود با عنایت به قطعی های پیش آمده در ماه های گذشته و وجود مغایرت هایی در حجم مصرفی، پنج درصد به حجم بسته های اینترنت اختصاص داده شده به مشتركین مخابرات اختصاص یافته است.


به گزارش سرگرمی كامپیوتری به نقل از ایسنا، در چند ماه اخیر مشتركان شركت های اینترنتی با قطعی های مكرر مواجه بودند و البته كم فروشی هم همواره یكی از دغدغه های كاربران بوده كه این دفعه این مورد توسط محمدجواد آذری جهرمی -وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات- تأیید شد. ازاین رو در حالیكه حسین فلاح جوشقانی - رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی - از كم فروشی پنج تا هشت درصدی شركت های عرضه دهنده اینترنت ثابت خبر داد، بعضی از شركت ها به دنبال جبران این مغایرت درآمدند.
در این راستا سیدمجید صدری - مدیرعامل شركت مخابرات ایران- اظهار نمود: به علت قطعی پیش آمده در ماه های گذشته و مغایرت های احتمالی موجود در حجم مصرفی مشتركین، پنج درصد به حجم بسته های اینترنت اختصاص داده شده به مشتركین مخابرات، بدون دریافت وجه اضافه اختصاص می یابد.
او همینطور تصریح كرد: با تاكید وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و به منظور رعایت حقوق مشتریان، تمام سرویس های اینترنت شركت مخابرات ایران بر طبق مصوبه ۲۶۶، بر اساس محاسبه سقف مصرف منصفانه شامل این افزایش ظرفیت هستند. این افزایش ظرفیت در تمام سرویس های سراسر كشور در پنل كاربری مشتریان به صورت خودكار اعمال می شود.1398/04/25
15:35:23
5.0 / 5
3975
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
مجله سرگرمی

pcfun.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سرگرمی كامپیوتری محفوظ است

سرگرمی كامپیوتری

فناوری اطلاعات و بازیهای کامپیوتری