بیت كوین باردیگر به قله می رسد؟

بیت كوین باردیگر به قله می رسد؟

به گزارش سرگرمی كامپیوتری بعضی از تحلیلگران اعتقاد دارند كه بیت كوین باری دیگر به قیمت ۲۰ هزار دلار خواهد رسید.


به گزارش سرگرمی كامپیوتری به نقل از ایسنا، بیت كوین كه یكی از معروف ترین ارزهای دیجیتال رمزنگاری شده در جهان به حساب می آید در یك سال اخیر با نوسانات شدید در ارزش خود در مقابل دلار روبرو شده و همین امر هم باعث شد كه خیلی از كارشناسان و تحلیلگران پیش بینی های بسیار متناقضی درباره سرنوشت و آینده بیت كوین عرضه و منتشر كنند.
قیمت بیت كوین كه در سال های اولیه معرفی و عرضه آن كمتر از چند دلار بود در دسامبر سال ۲۰۱۷ میلادی به بیشترین حد خود یعنی مرز ۲۰ هزار دلار هم رسید و از آن زمان مورد توجه خیلی از معامله گران و سرمایه گذاران در جهان واقع شد و خیل عظیمی از افراد هم توانستند با استخراج و خریداری این ارز دیجیتال به ثروت كلانی دست یابند. البته پس از آن ارزش بیت كوین پارسال یك سقوط بی سابقه را هم تجربه نمود و ارزش آن به ۳۰۰۰ دلار هم رسید و باعث شد خیلی از معامله گران از سرمایه گذاری در آن اجتناب كنند. ولی به نظر می آید كه این سقوط نتوانست جلوی محبوبیت بیت كوین را بگیرد و خیل عظیمی از كاربران و مشتریان در سراسر جهان همچنان علاقه زیادی به تراكنش از راه این عرض رمز علاقه نشان دادند.
اما حالا بعضی از كارشناسان و تحلیلگران فعال در مؤسسه تحقیقاتی Factor Trading برآورد كرده اند كه بیت كوین امسال میلادی باری دیگر به قیمت ۲۰ هزار دلار خواهد رسید و مجدداً به طی مسیر صعودی خود ادامه خواهد داد. این خبر بدون شك خبر بسیار خوشایندی برای علاقمندان به خرید و فروش و سرمایه گذاری در این ارز رمز دیجیتال به شمار خواهد رفت چون كه باعث می شود باری دیگر سرمایه های آنها ارزش بسیار بیشتری یافته و خیل عظیمی از مشتریان هم به سمت و سوی آن كشانده شوند.
طبق گزارش وب سایت كوین تلگراف، قیمت این ارز دیجیتال رمزنگاری شده در ایام گذشته سیر صعودی قابل توجهی را تجربه كرده و با رد شدن از مرز ۵ هزار و ۸۰۰ دلار، ركورد بیشترین قیمت سال ۲۰۱۹ را شكسته است.1398/02/20
13:19:55
5.0 / 5
4420
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
مجله سرگرمی

pcfun.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سرگرمی كامپیوتری محفوظ است

سرگرمی كامپیوتری

فناوری اطلاعات و بازیهای کامپیوتری