اینستاگرام حساب كاربری مخصوص اینفلوئنسرها می سازد

اینستاگرام حساب كاربری مخصوص اینفلوئنسرها می سازد

به گزارش سرگرمی كامپیوتری گزارش ها نشان داده است اینستاگرام مشغول فراهم كردن آپدیتی برای اینفلوئنسرهای خود است و می خواهد سال آتی حساب كاربری مخصوص آنان عرضه نماید.به گزارش سرگرمی كامپیوتری به نقل از ماشابل تك، اینستاگرام تصمیم دارد با اقداماتی جدید اینفلوئنسرهای خویش را راضی نگه دارند.
این اپلیكیشن مشغول آزمایش قابلیت creator accounts است كه خصوصیت تحلیلی و پیامرسانی جدیدی را اضافه می كند. این خصوصیت برای اینفلوئنسرها و كاربران محبوب این اپلیكیشن اشتراك گذاری عكس است.
این آپدیت احیانا سال آتی عرضه می گردد و جایگزینی برای پروفایل تجاری در اینستاگرام است كه برای اینفلوئنسرها عرضه می گردد.
در بیانیه این شركت آمده است: مبدعان اینستاگرامی برای برقراری ارتباط با فالوئرهای خود و ترویج برندهای شخصی به اینستاگرام متكی هستند. اما ابزارهایی كه الان در اختیار كسب و كارها است، ردیابی میزان رشد و گسترش تجارت را طی زمان مشكل تر می كند. ما مشغول ساخت یك حساب كاربری مخصوص به نام Creator Account هستیم كه این چالش ها را برطرف می كند و به افراد اجازه می دهد برندهای شخصی خویش را راحت تر در اینستاگرام گسترش دهند.
شیوه های شخصی سازی و عرضه اطلاعات تماس در این پروفایل ها متفاوت خواهد بود. همینطور ابزارهای جدیدی برای فیلتر كردن پیام ها عرضه می گردد. خصوصیت هایی مانند فیلتر پیام ها سبب می گردد پیام های مهم از بقیه جدا شود.
همچنین به نوشته هالیوود ریپورتر حساب های كاربری اینفلوئنسرها با گزینه های مخصوصی برای دریافت تحلیل های پیشرفته تر عرضه می گردد كه به آنها نشان داده است در بازه های هفتگی و روزانه تعداد كاربران آنها چگونه تغییر كرده است.
البته درحال حاضر اینستاگرام برخی تحلیل ها را برای حساب های كاربری تجاری عرضه می كند.

1397/09/21
15:28:37
5.0 / 5
4283
تگهای خبر: شركت , كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
مجله سرگرمی

pcfun.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سرگرمی كامپیوتری محفوظ است

سرگرمی كامپیوتری

فناوری اطلاعات و بازیهای کامپیوتری