توسعه شبكه همراه اول در استان اصفهان

توسعه شبكه همراه اول در استان اصفهان

سرگرمی كامپیوتری: با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات سایت های جدید همراه اول در استان اصفهان به بهره برداری رسید.به گزارش بازرگانی مهر و به نقل از اداره كل ارتباطات شركت ارتباطات سیار ایران، سایت های نوسازی شده و جدید همراه اول در استان اصفهان روز دوشنبه ۲ مهرماه با حضور محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، جمعی از مدیران همراه اول، محسن مهرعلیزاده استاندار اصفهان و نمایندگان این استان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مقامات و مدیران استانی به بهره برداری رسید.
در این مراسم ۱۵۵ سایت نسل دو، ۲۸۹ سایت نسل سه و ۲۰۸ سایت نسل چهار و چهار و نیم نوسازی شده و جدید همراه اول به منظور افزایش پوشش جاده ای، ریلی و روستایی در سطح ۱۰۷ شهر و ۱۵۱ روستای استان با اعتبار ۹۸۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
بنابراین گزارش در ورزشگاه نقش جهان اصفهان بعنوان نخستین ورزشگاه در كشور، وای فای همراه اول با نام تجاری «وای فای اول» افتتاح شد كه مشتركین همراه اول می توانند در این ورزشگاه از این تكنولوژی استفاده كنند. علاوه بر این دو سایت با تمام تكنولوژی های نسل دو، سه و چهار برای پوشش بهتر این ورزشگاه افتتاح شد.

1397/07/05
18:59:42
5.0 / 5
4095
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
مجله سرگرمی

pcfun.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سرگرمی كامپیوتری محفوظ است

سرگرمی كامپیوتری

فناوری اطلاعات و بازیهای کامپیوتری