معاون رییس جمهوری:

دانشگاه ها از شركت های دانش بنیان حمایت كنند

دانشگاه ها از شركت های دانش بنیان حمایت كنند

سرگرمی كامپیوتری: تبریز - معاون علمی و فناوری رییس جمهوری با اشاره به لزوم هم افزایی دانشگاه ها و شركت های دانش بنیان اظهار داشت: تحقق این امر می تواند به رشد مضاعف هر دو طرف منجر شود.


به گزارش سرگرمی كامپیوتری به نقل از ایرنا، سورنا ستاری روز شنبه در بازدید از یك شركت دانش در تبریز از مدیران این شركت خواست به منظور بازاریابی در نمایشگاه لوازم و تجهیزات پزشكی در تهران شركت نمایند.
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری، كوشش برای توسعه ارتباطات و بازاریابی را از لزوم های تولید و ادامه حیات شركت های دانش بنیان دانست.
محمد اكبرپور، یكی از اعضای این شركت دانش بنیان هم در مورد پروژه كالبدنما كه برای اولین بار در این شركت اجرا شده، اظهار داشت: این پروژه كه مدلهای سه بعدی آناتومی انسان را نمایش می دهد برای اولین بار در دنیا بعد از یك شركت آمریكایی اجرا شده است.
اكبرپور با اشاره به اینكه این طرح به شیوه مهندسی معكوس از مدل آمریكایی تولید شده است، اظهار داشت: زمان اجرای برنامه در این مدل كمتر از نمونه آمریكایی بوده است.
وی با اشاره به اینكه در حال امضای تفاهم نامه با 56 دانشكده علوم پزشكی هستیم، حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری را در این خصوص خواهان شد.
ستاری، معاون علمی و فناوری رییس جمهوری امروز برای سفر كاری یكروزه به تبریز سفر كرده است.
6120/518


1397/06/10
16:09:07
5.0 / 5
4693
تگهای خبر: شركت , فناوری , نمایشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
مجله سرگرمی

pcfun.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سرگرمی كامپیوتری محفوظ است

سرگرمی كامپیوتری

فناوری اطلاعات و بازیهای کامپیوتری