پژوهشگاه مواد و انرژی و شورای شهر كرج تفاهمنامه امضا كردند

پژوهشگاه مواد و انرژی و شورای شهر كرج تفاهمنامه امضا كردند

سرگرمی كامپیوتری: كرج-معاون پژوهش و فناوری پژوهشگاه مواد و انرژی اظهار داشت: این مركز علمی و پژوهشی و مركز مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر كرج تفاهم نامه همكاری منعقد نمودند.


علیرضا كلاهی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اضافه كرد: این تفاهم نامه همكاری آموزشی، پژوهشی و مطالعاتی در بازدید رییس مركز پژوهش و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر كرج از ساختمان سبز پژوهشگاه مواد و انرژی و همینطور پژوهشكده انرژی و آزمایشگاه محیط زیست منعقد شد.
وی تصریح كرد: این تفاهم نامه در زمینه اجرای سیاست استفاده بهینه از ظرفیت های نیروی انسانی متخصص و امكانات و توانائی های طرفین و با هدف تشویق و پشتیبانی از پروژه های مشترك، درخلال مركز پژوهش و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر كرج و پژوهشگاه مواد و انرژی به امضا رسید.
وی اضافه كرد: كمك به انجام امور مربوط به پروژه های عمرانی در مدیریت شهری كرج در قالب پروژه های پژوهشی و فناوری، تولید رابطه نزدیك علمی، فنی و پژوهشی به منظور بهره وری بیشتر از امكانات طرفین، تشكیل گروه های پژوهشی متشكل از متخصصین طرفین به منظور نیل به اهداف فوق و تولید زمینه های جدید برای همكاری و تعریف پروژه ها و همكاری در تبادل اطلاعات و برگزاری كنفرانس ها و سمینارهای مشترك از مهمترین اهداف این تفاهم نامه می باشد.
زمان شروع همكاری مشترك در قالب این تفاهم نامه كه در 10 ماده و در 2 نسخه تنظیم شده است، از تاریخ امضای طرفین بوده و اعتبار آن تا آخر دوره پنجم شورای اسلامی شهر كرج (سال 1400 هجری شمسی) تعیین می گردد. این زمان با توافق طرفین قابل تمدید خواهد بود.
پژوهشگاه مواد و انرژی در مشكین دشت فردیس البرز مستقر است.
7413/1535


1397/05/10
15:13:41
5.0 / 5
4363
تگهای خبر: متخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
مجله سرگرمی

pcfun.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سرگرمی كامپیوتری محفوظ است

سرگرمی كامپیوتری

فناوری اطلاعات و بازیهای کامپیوتری