برای مقابله با اخبار غیرمعتبر؛

خدمات اخبار گوگل هم هوشمند شد

خدمات اخبار گوگل هم هوشمند شد

سرگرمی كامپیوتری: گوگل می خواهد از فناوری هوش مصنوعی به صورت گسترده برای ارتقای بخش اخبار خود استفاده نماید. هدف از این كار انعكاس دیدگاه های مختلف و مقابله با انتشار اخبار غیرمعتبر اعلام شده است.به گزارش سرگرمی كامپیوتری به نقل از دیجیتال ترندز، گوگل برای مدیریت بخش اخبار خود بر خلاف دیگر مجموعه های رقیب مانند فیس بوك از نیروی انسانی استفاده نمی كند و می خواهد با تقویت الگوریتم های هوش مصنوعی و همكاری با تعدادی سازمان فعال در این زمینه تنها اخباری معتبر و قطعی منتشر كند.
گوگل مدعی است هوش مصنوعی این شركت قادر به بررسی هزاران منبع خبری و انتخاب اخباری با استفاده از این منابع است كه بیشترین اعتبار را داشته باشند و محتوای آنها هم در مقایسه با رقبا به شیوه بهتری تنظیم شده باشد.
این شركت با بهره گیری از فناوری هوش مصنوعی برنامه همراه گوگل نیوز را هم به روز كرده و این فناوری به محض شناسایی یك روند خبر دروغین و فریبنده تمامی اخبار مربوط به آن را از فید خود حذف می كند تا جلوی گمراه شدن كاربران گرفته شود.
همچنین بخشی به نام پوشش كامل در این برنامه همراه وجود دارد كه در صورت وقوع وقایع خبری مهم به ترسیم تصویری كامل و بی طرف از رویدادهای مذكور كمك می نماید. برای دسترسی به این خدمات باید بر روی دكمه كوچكی كه در زیر اخبار داغ دسته بندی شده هر مبحث وجود دارد، كلیك كنید تا سپس طیف گسترده ای از اخبار موثق با دیدگاه های مختلف در برابر دیدگان شما قرار بگیرد.

1397/02/23
15:16:44
5.0 / 5
4762
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
مجله سرگرمی

pcfun.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سرگرمی كامپیوتری محفوظ است

سرگرمی كامپیوتری

فناوری اطلاعات و بازیهای کامپیوتری