برگزاری همایش و نمایشگاه تهران هوشمند دربرج میلاد

برگزاری همایش و نمایشگاه تهران هوشمند دربرج میلاد

سرگرمی كامپیوتری: تهران- ایرنا- مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران از برپایی اولین همایش و نمایشگاه «تهران هوشمند» دراسفندماه اطلاع داد.


به گزارش روز یكشنبه ایرنا از روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات شهرداری تهران، محمد فرجود اظهار داشت: این همایش و نمایشگاه جانبی 13 و 14 اسفندماه در مركز همایش های برج میلاد تهران برگزارمی شود.
وی با اشاره به اینكه این رویداد كه بر مبنای رویكردهای نوین شهرداری تهران در خصوص حركت به سمت شهر هوشمند و توسعه نوآوری شهری برگزارمی شود، اضافه كرد: مبحث راهبردی «هوشمند سازی شهر تهران» كه مورد تاكید سند چشم انداز شهر در افق 1404 هم می باشد كه در آن سند تهران «شهری هوشمند، دانش پایه و نوآور» تعریف شده است.
وی اظهارداشت: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا) شهرداری تهران بعنوان متولی راهبری برنامه هوشمند سازی شهر تهران تبیین راهبردها و سیاستهای كلان شهرداری تهران می باشد.
مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران با اشاره به اینكه با نظر شهردار محترم تهران «دبیرخانه تهران هوشمند» راه اندازی می شود، خاطرنشان كرد: یكی از فعالیتهای كلیدی دبیرخانه تدوین و پیاده سازی سند استراتژیك «تهران هوشمند» است و بدین ترتیب مجموعه فعالیت های عملیاتی و اجرایی مربوط به شهر هوشمند در تهران انسجام و شتاب جدی خواهد گرفت.
فرجود ادامه داد: امروز حركت به سمت شهر هوشمند در تهران یك لزوم اجتناب ناپذیر است كه همه ذینفعان شهری شامل شهروندان، كسب و كارها و نهادهای دولتی و عمومی باید برای رسیدن به آن همكاری و همیاری ویژه ای داشته باشند كه در این میان نقش شهرداری بسیار كلیدی و محوری است.
وی با بیان این كه ایده ها و طرحهای متعددی تحت عنوان هوشمند سازی تهران مطرح بوده و هست، تاكید كرد: مشكل اصلی نبود یك دیدگاه جامع و برنامه راهبردی است كه این طرحها در قالب آن معنا پیدا كنند و با یكدیگر یكپارچه و هماهنگ باشند و با توجه با محدویتهای منابع، اولویتهای آنها معلوم می گردد.
مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران اظهار داشت: نمایشگاه آخرین محصولات و خدمات مرتبط به شهر هوشمند از دیگر مواردی است دراین همایش برگزاری می گردد.
علاقمندان می توانند جهت كسب اطلاعات بیشتر به نشانی پایگاه اینترنتی smart. tehran. ir رجوع كنند.
* برای اطلاع از اخبار متنوع انتشار یافته در شبانه روز با كانال ایرنا استان تهران در تلگرام به نشانی IRNATEHRAN@ همراه شوید.
تنظیم كننده: سید جواد آل داود انتشاردهنده: موسی فعالیان
تهرام/ 7243 / 1539


1396/11/02
13:53:37
5.0 / 5
4442
تگهای خبر: فناوری , نمایشگاه , هوشمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
لینک دوستان سرگرمی كامپیوتری
مجله سرگرمی

pcfun.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سرگرمی كامپیوتری محفوظ است

سرگرمی كامپیوتری

فناوری اطلاعات و بازیهای کامپیوتری