مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران انتخاب شد

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران انتخاب شد

به گزارش سرگرمی کامپیوتری، مدیرکل جدید ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران از جانب مدیرعامل این شرکت انتخاب شد.به گزارش سرگرمی کامپیوتری به نقل از مهر، حامد شیخ پور با حکم مجید سلطانی، مدیر عامل شرکت مخابرات ایران بعنوان مدیرکل جدید ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران منصوب شده است.
وی دارای مدرک دکترای تخصصی در رشته مدیریت استراتژیک رسانه و ارتباطات است و رایزن مطبوعاتی سفارت جمهوری اسلامی ایران در مسقط، مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل شرکت بیمه توسعه و همینطور چندین شرکت تجاری و اقتصادی همچون سوابق کاری او به شمار می آید.
شیخ پور همینطور در حوزه رسانه، سابقه عضویت در هیات مؤسس و شورای سردبیری خبرگزاری های دانشجویان ایران (ایسنا)، کار ایران (ایلنا)، باشگاه خبرنگاران جوان، سردبیر و عضو شورای سیاست گذاری خبرگزاری های مشرق، ایسنا و فارس، مدیریت پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری و کارگروه شورایعالی اطلاع رسانی دولت را دارد.
مراسم تکریم و معارفه مدیرکل جدید ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران هم با قدردانی از محمدرضا بید خام در دوران تصدی این مسؤولیت بامداد امروز برگزار گردید.
مجید سلطانی، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در این مراسم ضمن اشاره به اهمیت و جایگاه نهاد روابط عمومی در سازمان ها و دستگاههای مختلف و تشریح اهمیت فضای مجازی بر لزوم بکارگیری روش ها و روشهای فنی نوین برای معرفی هر چه بهتر خدمات و محصولات متنوع ارتباطی توسط روابط عمومی و همینطور اهمیت تقویت ارتباطات بیرونی و درونی در شرکت تخصصی و فناوری محور مخابرات ایران تاکید کرد.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران ضمن مهم خواندن ارتباط با مردم و کارکنان در شرکت اظهار داشت: با تدابیر و برنامه ریزی درست، میتوان این امر را محقق کرد و به توسعه و عرضه خدمات مناسب در شرکت دست یافت.
وی با تاکید بر اهمیت برند سازی در شرکت تصریح کرد: بهره مندی از ظرفیتهای رسانه ای برای معرفی توانمندی ها و قابلیت های شرکت مخابرات ایران در حوزه های مختلف اقتصادی، اجتماعی و زیرساختی، استفاده از ظرفیتهای رسانه ای و عمومی جامعه و معرفی توانمندی های شرکت از درگاه رسانه های مورد اعتماد و مورد قبول مردم، در شکل گیری و ارتقای نشان تجاری شرکت، نقش مؤثری ایفا می کند.
شیخ پور هم در مراسم معارفه خود تاکید کرد که استفاده از تجارب گذشته و کار تیمی و مشارکت جویانه به همراه نگاه تخصص محور و روزآمد به بخش ارتباطات نوین، تضمین کننده رسیدن به اهداف سازمانی است.


منبع:

1402/11/17
09:41:19
0.0 / 5
284
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
مجله سرگرمی

pcfun.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سرگرمی كامپیوتری محفوظ است

سرگرمی كامپیوتری

فناوری اطلاعات و بازیهای کامپیوتری