آلفابت برای سخنرانان ادارات گوگل قانون گذاشت

آلفابت برای سخنرانان ادارات گوگل قانون گذاشت

سرگرمی کامپیوتری: شرکت آلفابت، شرکت مادر تخصصی گوگل مجموعه قوانینی را برای دعوت سخنران به دفاتر گوگل مشخص کرد. علت این امر حواشی مربوط به سخنرانی یک تاریخ دان هندی بوده است.به گزارش سرگرمی کامپیوتری به نقل از رویترز، سخنران هندی متهم به توهین به برخی گروههای حاشیه نشین در جامعه هند و بی توجهی به نگرانی ها و خواسته های آنها شده است و از همین رو سخنرانی وی در یکی از ادارات وابسته به گوگل لغو شده است.
به دنبال این رویداد قوانین تازه ای برای دعوت سخنران به گوگل وضع شد و هدف از این کار ادامه فرهنگ کاری مناسب در این شرکت و نیز توجه به بخش های تازه ای عنوان شده که حاصل رشد نیروی کار در این شرکت هستند.
کارکنان گوگل و سایر شرکت های بزرگ فناوری در سالهای اخیر بر سر سیاست های مربوط به برابری نژادی و جنسیتی با هم درگیر شده اند و در مواردی اعتراض هایی رخ داده است. همچنین، در شرکت هایی مانند گوگل، اپل و آمازون درخواست برای سازماندهی اتحادیه های حرفه ای بالا رفته و خواسته اصلی کارمندان اتخاذ سیاست های مترقی از طرف شرکتها و جلوگیری از تبعیض و فشار بیش از اندازه به افراد است.
بر اساس قوانین سخنرانی در گوگل باید مشخص شود که آیا هر سخنرانی خطری را برای حسن شهرت گوگل به وجود می آورد یا خیر و کارمندان باید مشخص کنند آیا دلیل تجاری برای میزبانی از سخنران وجود دارد و آیا چنین رویدادی مستقیماً از اهداف شرکت گوگل پشتیبانی می کند یا خیر.

1401/08/29
14:43:48
0.0 / 5
219
تگهای خبر: شركت , فناوری , گوگل
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
مجله سرگرمی

pcfun.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سرگرمی كامپیوتری محفوظ است

سرگرمی كامپیوتری

فناوری اطلاعات و بازیهای کامپیوتری