معاون فرهنگی وزارت ارشاد توضیح داد

کوشش برای توافق مجدد با شرکت پست

کوشش برای توافق مجدد با شرکت پست

به گزارش سرگرمی کامپیوتری معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره تفاهم این معاونت با پست جمهوری اسلامی ایران برای استمرار خدمات پستی به ناشران توضیحاتی عرضه داد.


به گزارش سرگرمی کامپیوتری به نقل از روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، یاسر احمدوند ضمن اشاره به گفت وگوهای مکرر با شرکت پست جمهوری اسلامی ایران برای استمرار خدمات پستی به ناشران اظهار داشت: به رغم تلاشهای صورت گرفته و جلسات و مذاکرات مختلف هنوز با شرکت پست درباره استمرار خدمات پستی به ناشران به توافق نرسیده ایم.
او افزود: قرارداد جدیدی که شرکت پست پیشنهاد داده است منجر به افزایش هزینه های پستی ناشران خواهد شد. با عنایت به استفاده گسترده ناشران از این خدمات که بخشی از آن توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پرداخت می شود و بار مالی این توافق برای این وزارت خانه حدود ۱۵ میلیارد تومان است، هنوز امکان عقد قرارداد جدید فراهم نشده است.
احمدوند ابراز امیدواری کرد: امیدواریم با تعامل خوب و نگاه فرهنگی وزارت ارتباطات همچنان ناشران و کتابخوانان از خدمات شرکت پست بهره مند باشند.
معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در انتها خاطرنشان کرد: توجه به فعالیتهای فرهنگی مد نظر قانونگذار بوده است و امیدواریم مصوبات حمایتی از عرصه فرهنگ مورد توجه دستگاههای عرضه دهنده خدمات باشد.1400/09/01
22:58:47
0.0 / 5
210
تگهای خبر: خدمات , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
مجله سرگرمی

pcfun.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سرگرمی كامپیوتری محفوظ است

سرگرمی كامپیوتری

فناوری اطلاعات و بازیهای کامپیوتری