پیام تبریک شرکت مخابرات ایران به دنبال رای اعتماد به وزیر ارتباطات

پیام تبریک شرکت مخابرات ایران به دنبال رای اعتماد به وزیر ارتباطات

به گزارش سرگرمی کامپیوتری شرکت مخابرات ایران به مناسبت دریافت رأی اعتماد دکتر عیسی زارع پور از مجلس شورای اسلامی، پیام تبریکی صادر کرد.


به گزارش سرگرمی کامپیوتری به نقل از اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، متن این پیام بدین شرح است؛ جناب آقای دکتر عیسی زارع پور

با سلام و احترام خدا را سپاس که در این برهه از زمان، جوانی متخصص و انقلابی، توانست رای اعتماد قاطع نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی را کسب کند تا بار دیگر بارقه اشتیاق برای تلاش جهادی، در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات آغاز و فرصت خدمت گزاری صادقانه بر اساس عدالت ارتباطی فراهم گردد. شرکت مخابرات ایران بعنوان بزرگترین اپراتور ارتباطی کشور، این رأی اعتماد را فصلی نو و به دور از نگاه های انحصاری می داند. امید است جنابعالی، بعنوان وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، مثلث خدمت را با استفاده از جوانان، متخصصان و افراد صاحب تجربه فراهم آورید تا در این عرصه، مسیر پیشرفت ایران اسلامی پر شتاب تر شود. بی گمان این رای اعتماد، خود از اعتماد ملتی بزرگ سخن می گوید که ارتباطات سریع، باکیفیت و همگام با پیشرفت های تکنولوژی جهانی، از مطالبات آن هاست. شرکت مخابرات ایران با بیان تبریکات صمیمانه، آمادگی خویش را برای همکاری بیشتر از پیش با جنابعالی اعلام می دارد. امید است در سایه الطاف الهی در تحقق رهنمودها و منویات مقام معظم رهبری و پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و سربلند باشید.


منبع:

1400/06/08
09:34:58
0.0 / 5
183
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
مجله سرگرمی

pcfun.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سرگرمی كامپیوتری محفوظ است

سرگرمی كامپیوتری

فناوری اطلاعات و بازیهای کامپیوتری