دروغگویی تی موبایل برای دریافت تاییدیه ادغام با اسپرینت

دروغگویی تی موبایل برای دریافت تاییدیه ادغام با اسپرینت

سرگرمی کامپیوتری: مقامات رگولاتوری در ایالت کالیفرنیای آمریکا اپراتور مخابراتی تی موبایل را به گمراه کردن خود و دروغ گویی متهم کرده اند تا مجوز ادغام این شرکت و اپراتور اسپرینت صادر شود.به گزارش سرگرمی کامپیوتری به نقل از انگجت، تی موبایل متهم است رگولاتورهای این ایالت را در مورد تعطیلی برنامه ریزی شده شبکه ارتباطات رادیویی سی دی ام ای خود گمراه کرده تا در سال ۲۰۲۰ مجوز ادغام با اسپرینت را دریافت کند.
کمیسیون خدمات عمومی کالیفرنیا به تی موبایل فرمان داده برای جلوگیری از تحریم خود مدارکی را به کمیسیون ارائه کند که ثابت می کند این شرکت در مورد شبکه مورد اشاره اظهارتی دروغین یا گمراه کننده نداشته است.
یکی از دلیلهای اصلی موافقت با ادغام این دو اپراتور و خرید اسپرینت توسط تی موبایل به قیمت ۲۶ میلیارد دلار، آن بود که تی موبایل با فروش خدمات پیش پرداخته مخابراتی اسپرینت موسوم به بوست موبایل به یک شرکت رقیب موافقت نمود. در سال ۲۰۲۰ شرکت دیش ۱.۴ میلیارد دلار برای خرید بوست موبایل پرداخت کرد و تی موبایل هم پذیرفت خدمات نسل چهارم و نسل سوم ال تی ای و سی دی ام ای را به مشتریان بوست عرضه نماید تا در نهایت دیش آنها را به شبکه نسل پنجم خود منتقل کند.
تی موبایل ابتدا اعلام نمود تا سال ۲۰۲۳ از این مشتریان پشتیبانی می کند، اما بررسی ها نشان میدهد تی موبایل برای تعطیلی شبکه سی دی ام ای خود تا اول ژانویه سال ۲۰۲۲ برنامه ریزی نموده است که تخلف شمرده می شود. این شرکت تخلفات فنی مشابه دیگری نیز داشته و ممکنست در مجموع برای این تخلفات به صدها هزار دلار جریمه محکوم شود.


منبع:

1400/05/29
14:20:13
0.0 / 5
200
تگهای خبر: اپراتور , خدمات , شركت , مجوز
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
مجله سرگرمی

pcfun.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سرگرمی كامپیوتری محفوظ است

سرگرمی كامپیوتری

فناوری اطلاعات و بازیهای کامپیوتری