آمازون در انبارهای خود از ربات استفاده می نماید

آمازون در انبارهای خود از ربات استفاده می نماید

سرگرمی کامپیوتری: آمازون اعلام نمود در چهار انبار جدید کالای خود از ربات استفاده می نماید تا پروسه نگهداری، شناسایی و خروج و ارسال کالا به مقاصد مختلف را تسهیل کند.به گزارش سرگرمی کامپیوتری به نقل از سی ان بی سی، فعالیت گسترده نیروی انسانی در انبارهای آمازون سبب افزایش نرخ جراحت و لطمه دیدگی در بین کارگران آمازون شده که این مساله سبب اعتراض اتحادیه های کارگری و کارکنان آمازون شده است. از همین رو آمازون می خواهد بمنظور کاهش این آمار از ربات استفاده نماید.
این شرکت وعده داده که تا سال ۲۰۲۵ میزان سوانح و لطمه دیدگی های نیروی کار را تا ۲۵ درصد کم کند و بدین منظور بیش از ۳۰۰ میلیون دلار برای اجرای طرح های افزایش ایمنی محیط کار در سال ۲۰۲۱ سرمایه گزاری نموده است.
دو ربات جدید شرکت آمازون ارنی و برت نام دارند و فعالیت ها و رفت و آمدهای آنها نیاز به تحرک فیزیکی کارگران انبارهای آمازون را می کاهد. آمازون می گوید این ربات ها جایگزین نیروهای کار نمی شوند و در عوض به کارگران امکان می دهند تا تنها بر روی امور نیازمند به تفکر متمرکز شوند و احتمال مجروح شدن خودرا به حداقل برسانند.
ربات ارنی برای جابجا کردن و انتقال اقلام مختلف از قفسه ها و تحویل آنها به رانندگان برای رساندن به مقصد طراحی شده و استفاده از آن سبب صرفه جویی در زمان نیز می شود. ربات برت هم که هوشمندتر است، می تواند با دریافت فرامین به سمت مقصد در یک انبار حرکت کرده و کالایی را تحویل گرفته و منتقل کند. برت توانایی حمل اقلام سنگین تری را دارد. آمازون همین طور درحال طراحی دو ربات دیگر به اسامی اسکوتر و کرمیت است.


منبع:

1400/03/24
23:06:49
0.0 / 5
482
تگهای خبر: شركت , هوشمند
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
مجله سرگرمی

pcfun.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سرگرمی كامپیوتری محفوظ است

سرگرمی كامپیوتری

فناوری اطلاعات و بازیهای کامپیوتری