مدیرعامل شركت مخابرات ایران:

اتفاقات خوبی در پرداخت مطالبات بازنشستگان رقم می خورد

اتفاقات خوبی در پرداخت مطالبات بازنشستگان رقم می خورد

به گزارش سرگرمی کامپیوتری مدیرعامل شرکت مخابرات اظهار داشت: با تلاش هایی که در مجموعه شرکت صورت گرفته، اتفاق های خوبی در زمینه پرداخت مطالبات بازنشستگان در سال ۱۴۰۰ رخ خواهد داد.


به گزارش سرگرمی کامپیوتری به نقل از اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، مهندس سلطانی، مدیرعامل شرکت که در جلسه هم اندیشی با کانون های بازنشستگی مخابرات در سرتاسر کشور سخن می گفت، با بیان این مطلب اضافه کرد: یکی از اولویت های اساسی ما در سال ۱۴۰۰، کوشش برای پرداخت مطالبات بازنشستگان شرکت است که بر مبنای برنامه تدوین شده، پرداخت آن از خرداد ماه با یک روش منظمی آغاز خواهد شد. مهندس سلطانی، با اشاره به اینکه اتفاق های خوبی در زمینه پرداخت مطالبات بازنشستگان امسال رقم خواهد خورد عنوان کرد: با اولویتی که در سال جدید در این خصوص قرار داده ایم و همینطور تلاش هایی که همه مدیران ستاد و مناطق مخابراتی انجام داده اند، ان شاالله بزودی شاهد روند پرداخت مطالبات این قشر محترم که سالیان متمادی زحمات زیادی در شرکت کشیده اند، خواهیم بود.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در انتهای سخنان خود در این جلسه، ضمن لزوم خواندن تکریم بازنشستگان از تلاشهای دکتر زارعیان، به خاطر پیگیری وصول مطالبات شرکت و مهندس ملک جعفریان، مدیر مخابرات منطقه تهران و مهندس شکوری، مدیر مخابرات منطقه آذربایجان شرقی در زمینه پرداخت این مطالبات به نمایندگی از چند منطقه برتر در این خصوص قدردانی کرد و از سایر مدیران مناطق خواست تلاش بیشتری در این حوزه انجام دهند. گفتنی ست، دکتر زارعیان، معاون امور مشتریان مدیرعامل، ضمن موثر دانستن روند وصول مطالبات شرکت عنوان کرد: با هماهنگی ها و برنامه ریزی های انجام شده، روند وصول مطالبات سرعت بیشتری هم خواهد گرفت. در ادامه این نشست نیز، بابایی، مدیرعامل کانون بازنشستگان شرکت مخابرات ایران بر لزوم اولویت پرداخت مطالبات به بازنشستگان تصریح کرد و اظهار داشت: شایسته است ضمن اولویت قراردادن، بر اهمیت پرداخت مطالبات به بازنشستگان توجه بیشتری صورت گیرد.
مدیران کانون های بازنشستگی مناطق هم در بخش دیگری از این نشست، به طرح مبحث کرامت بازنشستگان توجه به مطالبات، امور بیمه و درمان و همینطور همطرازی حقوق آنان تاکید نمودند. گفتنی ست، این نشست، دوشنبه، ۱۰ خرداد ماه ۱۴۰۰ با حضور مهندس سلطانی، مدیرعامل و تنی چند از معاونان ایشان در شرکت مخابرات ایران و مدیران کانون بازنشستگی شرکت مخابرات ایران و همینطور مدیران مخابرات مناطق و کانون های بازنشستگی مخابرات کشور به صورت ویدیوکنفرانسی برگزار گردید.


منبع:

1400/03/11
20:58:56
0.0 / 5
422
تگهای خبر: شركت , نمایندگی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
مجله سرگرمی

pcfun.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سرگرمی كامپیوتری محفوظ است

سرگرمی كامپیوتری

فناوری اطلاعات و بازیهای کامپیوتری