تست استفاده از واتساپ در احراز هویت كاربران اینستاگرام

تست استفاده از واتساپ در احراز هویت كاربران اینستاگرام

سرگرمی کامپیوتری: گزارش جدید حاکی از آنست که اینستاگرام بمنظور افزایش ایمنی کاربرانش، ممکنست احراز هویت دو مرحله ای را با بهره گیری از واتساپ معرفی نماید.به گزارش سرگرمی کامپیوتری به نقل از ایسنا، اینستاگرام و واتساپ هر دو متعلق به شرکت فیسبوک هستند. داشتن یک شرکت مادر مشترک به ارتباط بهتر میان اپلیکیشنها کمک می نماید و اینستاگرام ممکنست چنین مزیتی را امتحان کند.

طبق گزارش وب سایت WABetaInfo که قابلیتهای نسخه بتای واتساپ را دنبال می کند، اینستاگرام به کاربران آزمایشی امکان احراز هویت دو مرحله ای با بهره گیری از واتساپ را فراهم نموده است. گزینه ای برای کاربران برای انتخاب واتساپ بمنظور دریافت کد ورود وجود دارد.

احراز هویت دو مرحله ای یک قابلیت امنیتی است که به حفاظت از حساب و کلمه عبور اینستاگرام کاربر کمک می نماید. اگر کاربری احراز هویت دو مرحله ای را انتخاب نماید، هنگامی که از دستگاه دیگری برای ورود به حساب وی اقدام می شود، نوتیفیکیشنی دریافت خواهدنمود یا از وی خواسته می شود کد ورود مخصوص را وارد کند.

اگر کاربر احراز هویت دو مرحله ای بوسیله واتساپ را فعال کند، کد ورودی در واتساپ به همراه پیامک دریافت خواهدنمود. با این وجود قابلیت جدید اختیاری خواهد بود.

استفاده از گزینه جدید در آینده بعد از اینکه واتساپ پشتیبانی از چندین دستگاه برای یک حساب را ارائه کند، مفید خواهد بود. کاربران اینستاگرام با بهره گیری از این توانایی می توانند کلمه ورود در احراز هویت دو مرحله ای را در هر دستگاهی که واتساپ در آن اجرا می شود دریافت نمایند و فقط به یک دستگاه متکی نباشند.

بر اساس گزارش مینت، وب سایت WABetaInfo بتازگی اسکرین شاتهایی را منتشر نموده که نشان میدهد واتساپ از دسترسی دستگاههای گوناگون به یک حساب پشتیبانی می کند. این وب سایت تصاویری از فرآیند همگام سازی پیامها بین دو دستگاه را منتشر نموده است. هم اکنون حتی کاربران نسخه بتا هم نمی توانند از این توانایی استفاده کنند اما گویا واتساپ آماده می شود نسخه بتای جدید را به زودی عرضه نماید.

منبع:

1400/03/02
12:51:40
0.0 / 5
293
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
مجله سرگرمی

pcfun.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سرگرمی كامپیوتری محفوظ است

سرگرمی كامپیوتری

فناوری اطلاعات و بازیهای کامپیوتری