با عرضه ابزار جدید

اینستاگرام به جنگ نفرت پراكنی رفت

اینستاگرام به جنگ نفرت پراكنی رفت

به گزارش سرگرمی کامپیوتری اینستاگرام قابلیتی را راه اندازی کرده که با فیلتر کردن پیامهای حاوی الفاظ و ایموجیهای نامناسب در این اپلیکیشن اشتراک گذاری عکس، به کاربران کمک می نماید از مشاهده آنها اجتناب کنند.به گزارش سرگرمی کامپیوتری به نقل از ایسنا، شرکت اینستاگرام اعلام نمود علاوه بر عرضه این فیلتر برای پیامهای آزاردهنده که در دایرکت کاربران ارسال می شود، برای افرادی که توسط کاربران بلاک شده اند دور زدن محدودیتها و تماس بوسیله اکانت جدید را دشوارتر خواهدنمود.

اینستاگرام به کوشش برای مقابله با نفرت پراکنی و آزار آنلاین در این پلت فرم که در مقایسه با اپلیکیشن فیسبوک –شرکت مادر خود - محبوبیت بیشتری نزد نوجوانان و جوانان دارد، ادامه می دهد.

این فیلتر می تواند در تنظیمات حریم خصوصی اینستاگرام فعال شود و کاربران می توانند با انتخاب واژه ها، عبارات و ایموجیهایی که علاقه ای به دریافت آنها در پیامهایشان ندارند، این فیلتر را به دلخواه خود تنظیم کنند.

اینستاگرام اعلام نمود کاربران می توانند به گزارش کردن، حذف یا گشودن پیامها که در فولدر درخواستهای مخفی قرار می گیرند، اقدام نمایند. این توانایی تنها برای درخواستهای پیام مستقیم قابل اجراست و شامل خود این باکس نمی گردد و در هفته های آتی در برخی از کشورها عرضه می شود.

بر اساس گزارش رویترز، تا چند هفته دیگر همه کاربران اینستاگرام به گزینه بلاک کردن کامل افرادی که بعد از بلاک کردن حسابشان، مایل نیستند با آنها تماسی داشته باشند دسترسی خواهند داشت.

منبع:

1400/02/03
13:13:10
0.0 / 5
518
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
مجله سرگرمی

pcfun.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سرگرمی كامپیوتری محفوظ است

سرگرمی كامپیوتری

فناوری اطلاعات و بازیهای کامپیوتری