كیفیت ارسال بسته های پستی را افزایش دهید

كیفیت ارسال بسته های پستی را افزایش دهید

به گزارش سرگرمی کامپیوتری وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از مدیران شرکت ملی پست خواست در هوشمندسازی و افزایش ظرفیت شبکه پستی کشور تسریع کنند و اظهار داشت:  با اقدامات انجام شده کیفیت رساندن بسته های پستی به درب منازل هم باید افزایش یابد.


به گزارش سرگرمی کامپیوتری به نقل از ایسنا، محمدجواد آذری جهرمی در دیدار ویدیو کنفرانسی با مدیرعامل و اعضای هیات مدیره و مدیران شرکت ملی پست ایران با تقدیر از مجموعه این شرکت برای خدمات رسانی در روزهای کرونایی سال ۱۳۹۹، اظهار داشت: عرضه خدمات بخش های دیگر هم در روزهای کرونایی مدیون ظرفیت های ایجادشده توسط شرکت پست است.
وی ضمن اشاره به آغاز هوشمندسازی و افزایش ظرفیت در شرکت پست، اضافه کرد: با اقدامات انجام شده کیفیت رساندن بسته های پستی به درب منازل هم باید افزایش یابد و بسته ها سالم به مقصد برسد. همینطور بالا بردن ظرفیت شبکه پستی باید با هوشمندسازی صورت گیرد.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به استفاده از ناوگان هوایی برای رساندن بسته های ۲۴ ساعته تصریح کرد و اضافه کرد: خط هوایی شاید در ابتدا سودآور نباشد اما باید بعنوان یک سرمایه گذاری برای عرضه خدمات جدید دیده شود.
آذری جهرمی تحول دیجیتال و خدمات جدید پستی را یکی دیگر از اولویت های سالجاری این شرکت عنوان نمود و اضافه کرد: پست های جدید مانند پست سوغات در شرکت پست باید تعریف شود. پاسخگویی به مردم از راه ۱۹۳، فرهنگ سازی و نمادسازی و اثراث فرهنگی الصاق تمبر هم از برنامه های مناسبی است که باید در شرکت ملی پست ادامه داشته باشد.

سرعت ارسال بسته های پستی افزایش یافت
همینطور رمضانعلی سبحانی فر -مدیرعامل شرکت ملی پست- به عرضه گزارش از اقدامات صورت گرفته در شش ماهه پایانی سال ۱۳۹۹ و برنامه های پیشبینی شده امسال پرداخت. وی ضمن اشاره به چالش ها و موانع سال قبل بخصوص در بخش های زیرساختی و همینطور مبحث تغییر رویکرد شبکه از قبول پاکت و بسته های کوچک به امانات و مشکلات به وجود آمده در این حوزه اضافه کرد: با توسعه زیرساخت ها و تجهیز مراکز تجزیه مبادلات در تهران و استان ها، سرعت ارسال مرسولات افزایش یافت.
وی تجهیز و راه اندازی سالن جدید تجزیه مبادلات استان البرز بعنوان دومین استان با حجم مبادله بالا را از اقدامات دیگر زیرساختی در توسعه مراکز تجزیه و مبادلات برشمرد و اضافه کرد: توسعه مراکز مبادله استان های گیلان و خراسان رضوی پارسال انجام شد و در سایر استان ها همچون خوزستان و یزد هم در برنامه سال جاری شرکت قرار دارد. مناقصه مکانیزه کردن تجزیه و مبادلات کشور و مناقصه هوشمندسازی ۵ هاب منطقه ای دیگر هم در حال انجام می باشد.
معاون وزیر ارتباطات با تکیه بر حفظ و صیانت بسته های مردم اظهار داشت: علاوه بر پرداخت غرامت مرسولات صدمه دیده، نسبت به خرید ۴۰۰۰ ترولی برای پیشگیری از صدمه دیدگی احتمالی مرسولات اقدام شده است. تهیه ۴۰۰ دستگاه وانت برای ارتقای سرعت در جابجایی و رفع مشکلات حمل و نقل مرسولات پستی و خریداری تعدادی کامیون در دستور کار است که ۲۷ اردیبهشت ماه وارد چرخه حمل و نقل پستی می شوند.
سبحانی فر با تکیه بر لزوم ارتقای معیشت بازنشستگان اظهار داشت: با تصمیم جدید هیئت مدیره مقرر شد پرداخت حق بیمه همکاران در شرف بازنشستگی به منظور ترمیم حقوق آنان بعد از دوره خدمت افزایش یابد. در حوزه پرسنلی پکیج کامل نامه رسانی شامل لباس، کلاه، کیف نامه رسانی تهیه شد و در انتهای سال ۱۳۹۹ در اختیار نامه رسانان قرار گرفت.
مدیرعامل شرکت ملی پست ضمن اشاره به تصویب ساختار سازمانی شرکت ملی پست بعد از ۲۰ سال در اواخر سال قبل افزود: تبدیل وضعیت ۲۰۰۰ نفر از پرسنل در دست اجراست و در این طرح تبدیل وضعیت نیروهای پیمانی به رسمی، رسمی آزمایشی به رسمی قطعی و دریافت کدشناسه برای آن دسته از کارکنان فاقد کد انجام خواهد گرفت. همینطور رفاهیات تمامی پرسنل از شهریور ماه ۱۳۹۹ پرداخت شده و پرداخت رفاهیات بازنشستگان از ۶۵ هزار تومان به ۵۰۰ هزار تومان افزایش پیدا کرده است.
منبع:

1400/01/20
21:54:16
0.0 / 5
827
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
مجله سرگرمی

pcfun.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سرگرمی كامپیوتری محفوظ است

سرگرمی كامپیوتری

فناوری اطلاعات و بازیهای کامپیوتری