راه اندازی خدمات اشتراك پولی در كلاب هاوس

راه اندازی خدمات اشتراك پولی در كلاب هاوس

به گزارش سرگرمی کامپیوتری اپلیکیشن چت صوتی کلاب هاوس اعلام نمود قابلیت درآمدزایی را برای تولیدکنندگان محتوا در این پلت فرم راه اندازی می نماید و از درآمد آنها هیچ پولی دریافت نخواهد کرد.به گزارش سرگرمی کامپیوتری به نقل از ایسنا، همه کاربران از روز دوشنبه قادر خواهند بود از راه این پلت فرم پول ارسال نمایند. امکان دریافت پول در ابتدا برای گروه آزمایشی کوچکی موجود خواهد بود و سپس برای سایر کاربران به طور گسترده عرضه می شود.

کاربران می توانند با کلیک روی گزینه "پول ارسال کن" برای تولیدکنندگان محتوا در کلاب هاوس پول ارسال نمایند. این شرکت شبکه اجتماعی اعلام نمود شرکت استرایپ که شریک کلاب هاوس برای انجام خدمات پولی است، کارمزد اندکی از کاربران دریافت خواهد نمود.

اپلیکیشن شرکت کلاب هاوس که در سانفرانسیسکو مستقر است، به کاربران امکان می دهد در چت رومهای صوتی گرد هم آمده و درباره موضوعات مختلف گفت و گو کنند. تازه واردها برای پیوستن به کلاب هاوس، باید از جانب کاربران فعلی دعوتنامه دریافت نمایند.

شمار کاربران جهانی کلاب هاوس بعد از اینکه ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا و ولاد تنف، مدیرعامل شرکت رابین هود در این پلت فرم به گفت و گو پرداختند، جهش پیدا کرد.

بر اساس گزارش رویترز، کلاب هاوس با وجود مقرراتی که ضد نژادپرستی، نفرت پراکنی و اطلاعات نادرست دارد از آغاز سال میلادی جاری با انتقادهایی در مورد زن ستیزی، یهودی ستیزی و اطلاعات نادرست درباره کووید ۱۹ در این پلت فرم روبرو شده است.
1400/01/17
16:35:17
0.0 / 5
764
تگهای خبر: چت , خدمات , شركت , كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
مجله سرگرمی

pcfun.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سرگرمی كامپیوتری محفوظ است

سرگرمی كامپیوتری

فناوری اطلاعات و بازیهای کامپیوتری