آمادگی موزه ارتباطات در برگزاری تور مجازی موزه های تهران

آمادگی موزه ارتباطات در برگزاری تور مجازی موزه های تهران

به گزارش سرگرمی کامپیوتری رئیس موزه ارتباطات از تعطیلی موزه ارتباطات به علت اعلام ستاد ملی کرونا و آمادگی این موزه برای همکاری با سایر موزه های شهر تهران در جهت برگزاری تورهای مجازی موزه گردی اطلاع داد.


به گزارش سرگرمی کامپیوتری به نقل از ایسنا، موزه ارتباطات که زیرمجموعه شرکت ملی پست است، سال قبل همزمان با شیوع کرونا در کشور، توانست در فروردین ماه ۱۳۹۹، برای نخستین بار موزه گردی مجازی یا استریمینگ یا پخش زنده فعالیتهای موزه ها را انجام دهد.
این موزه همینطور در نوروز ۱۴۰۰ هم به علت استمرار شیوع کرونا و عدم امکان حضور مردم در موزه ها و اماکن تاریخی با همکاری کمیته ملی موزه های ایران (ایکوم)، جهت راه اندازی تورهای مجازی ۱۰ موزه که سال قبل پربازدید بودند و موزه هایی که سال قبل فرصت پخش زنده آنها فراهم نشد، مشارکت کرد.
در این راستا به نقل از شرکت ملی پست، حسن عمیدی- مدیرکل دفتر مدیرعامل، امور استان ها و ارتباطات شرکت ملی پست تصریح کرد: بازدید مجانی و مجازی موزه ارتباطات و ۹ موزه دیگر با همکاری کمیته ملی موزه های ایران از صفحه رسمی آپارات شرکت ملی پست در تعطیلات نوروزی برگزار شد و در مجموع ۱۵ هزار بازدید مجازی در خلال ۱۰ روز پخش این رویداد رقم خورد که بیشترین آن در ارتباط با بازدید از موزه ملی ایران و تور مجازی آیین های نمایشی فرهنگسرای نیاوران است.
وی از تعطیلی موزه ارتباطات به علت اعلام ستاد ملی کرونا اطلاع داد و اظهار داشت: شهر تهران بر مبنای اعلام ستاد ملی کرونا در اثر موج جدید شیوع کرونا نارنجی شده است. برپایه سطح بندی مشاغل و فعالیت ها توسط این ستاد، تعطیلی فعالیتهای سطح سوم و چهارم الزامی است. بر همین مبنا و با عنایت به این که موزه ها در سطح سوم فعالیت مشاغل قرار دارند، موزه ارتباطات از تاریخ ۱۵ فروردین تعطیل می باشد.
مدیرکل ارتباطات شرکت ملی پست از آمادگی موزه ارتباطات برای همکاری با سایر موزه های شهر تهران در جهت برگزاری تورهای مجازی موزه گردی اطلاع داد و در مورد بازگشایی مجدد این موزه اظهار داشت: به محض صدور مجوز بازگشایی از جانب ستاد ملی کرونا، موزه ارتباطات هم به فعالیت خواهد پرداخت.
منبع:

1400/01/17
12:55:22
0.0 / 5
1013
تگهای خبر: شركت , مجوز
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
مجله سرگرمی

pcfun.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سرگرمی كامپیوتری محفوظ است

سرگرمی كامپیوتری

فناوری اطلاعات و بازیهای کامپیوتری