معلمان 60 گیگ اینترنت رایگان دریافت می كنند

معلمان 60 گیگ اینترنت رایگان دریافت می كنند

سرگرمی کامپیوتری: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از ارائه بسته 60 گیگابایتی اینترنت رایگان برای معلمان آگاهی داد.


به گزارش سرگرمی کامپیوتری به نقل از ایسنا، ویروس کرونا از اسفندماه سال قبل وارد ایران شد و از همان هفته های ابتدایی، برای جلوگیری از شیوع بیشتر این ویروس، آموزش مجازی در مراکز آموزشی و دانشگاه ها به راه افتاد. در ایام ابتدایی شیوع ویروس کرونا، خیلی از کاربران خواهان امکاناتی همچون اینترنت رایگان برای گذراندن این اوقات در منازل بودند.
در این راستا محمدجواد آذری جهرمی -وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات- در اینستاگرام خود اعلام نموده که معلمان می توانند برای دریافت بسته رایگان آموزش مجازی ۶۰ گیگابایتی، به سامانه ictgifts.ir مراجعه و ثبت نام کنند. مهلت ثبت نام تا روز چهارشنبه هفته جاری است.
به گزارش سرگرمی کامپیوتری به نقل از ایسنا، در صورتیکه بعد از تصمیم به برگزاری کلاس های دانشگاه ها به صورت مجازی، اعلام گردید آی پی هایی که توسط دانشگاه ها به وزارت ارتباطات اعلام گردد، رایگان است، همیشه اعتراضاتی نسبت به رایگان نشدن تعدادی از سایت ها وجود داشت و بنابراین مدتی پیش اعلام گردید در ترم تحصیلی جدید بجای رایگان شدن سایت دانشگاه ها، هر دانشجو و طلبه ۶۰ گیگابایت اینترنت رایگان دریافت می کند.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات همین طور درباره اینترنت رایگان برای دانش آموزان اظهار داشته بود: برمبنای سیاستی که وزارت آموزش وپرورش اتخاذ نمود، آموزش ها به بستر سامانه شاد منتقل شده و این سامانه برای آموزش مجازی مورد تائید این وزارتخانه در مدارس دولتی است؛ بدین سبب آموزش مجازی رایگان بوسیله سامانه شاد فراهم گشته است و جهت استفاده از آن، هزینه ای دریافت نمی گردد و تمام هزینه های آنرا دولت تامین می کند
منبع:

1399/12/18
10:41:27
0.0 / 5
862
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
مجله سرگرمی

pcfun.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سرگرمی كامپیوتری محفوظ است

سرگرمی كامپیوتری

فناوری اطلاعات و بازیهای کامپیوتری