حذف تصادفی لایك های كاربران در اینستاگرام

حذف تصادفی لایك های كاربران در اینستاگرام

به گزارش سرگرمی کامپیوتری اینستاگرام به علت یک باگ، کانتر لایک را بطور موقت برای بعضی از کاربران مخفی کرد.به گزارش سرگرمی کامپیوتری به نقل از ایسنا، بعضی از کاربران اینستاگرام روز سه شنبه از حذف لایک ها در اپلیکیشن خود که به علت یک باگ بود، غافلگیر شدند. این شرکت سالهاست حذف لایک را آزمایش می کند و تصادفا این تست را برای بعضی از کاربران نمایش داد.

سخنگوی اینستاگرام به سی ان ان اظهار داشت: ما ناخواسته افراد بیشتری را به تست روز سه شنبه اضافه کردیم که ناشی از یک باگ بود و بزودی این مشکل را برطرف کرده و لایک های این دسته از کاربران را برمی گردانیم.

انجام این تغییر مدتی است که تحت بررسی قرار دارد. آدام موسری، مدیرعامل اینستاگرام در سال ۲۰۱۹ در وایرد۲۵ اعلام نمود که این پلت فرم شمار لایک های پستهای کاربران را مخفی خواهد نمود. در ابتدا لایک های بعضی از کاربران برای امتحان این توانایی مخفی خواهند شد.

موسری گفته بود ما تصمیماتی خواهیم گرفت که به کسب و کار صدمه می زنند به شرط این که به سلامت روحی و روانی مردم کمک کنند.

اینستاگرام مخفی کردن لایک ها را در استرالیا، برزیل، کانادا، ایرلند، ایتالیا، ژاپن و نیوزیلند تست کرده است.

لایک های کسانی که تحت این آزمایش قرار دارند به صورت کامل مخفی نمی گردد. کاربران می توانند لایک های تصاویر و ویدئوهای پست شده توسط خویش را مشاهده کنند اما لایک های پستهای کاربران دیگر برایشان قابل مشاهده نخواهد بود.

آدام موسری در آوریل سال ۲۰۱۹ به "بازفید نیوز" گفته بود حذف لایک ها برای کاهش فشار بر افراد است تا برای ابراز خودشان احساس راحتی بیشتری داشته باشند.

بر اساس گزارش بیزنس اینسایدر، اینستاگرام تنها پلت فرم رسانه اجتماعی نیست که در حال آزمایش حذف معیارهای عمومی است. فیسبوک که شرکت مادر اینستاگرام است، در سپتامبر سال ۲۰۱۹ حذف لایک های برخی از پستها را آزمایش کرد. جک دورسی، مدیرعامل توییتر هم مدتها قبل به تمایلش برای حذف لایک های توییتها اشاره کرده بود.
1399/12/15
12:54:35
0.0 / 5
785
تگهای خبر: اینستاگرام , شركت , كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
مجله سرگرمی

pcfun.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سرگرمی كامپیوتری محفوظ است

سرگرمی كامپیوتری

فناوری اطلاعات و بازیهای کامپیوتری