پرسرعت ترین اینترنت موبایل برای كدام كشورهاست؟

پرسرعت ترین اینترنت موبایل برای كدام كشورهاست؟

به گزارش سرگرمی کامپیوتری رتبه یک تا پنج اینترنت موبایل در جهان تا ماه دسامبر ۲۰۲۰، به ترتیب به قطر، امارات متحده عربی، کره جنوبی، چین و استرالیا متعلق می باشد. همینطور رتبه یک تا پنج اینترنت پهن باند ثابت در جهان، به ترتیب به تایلند، سنگاپور، هنگ کنگ و رومانی تعلق دارد.


به گزارش سرگرمی کامپیوتری به نقل از ایسنا، سرعت اینترنت از مواردی است که همواره برای کاربران دغدغه بوده و یکی از شاخص های کیفی خدمات اینترنتی به حساب می آید. طبق اطلاعات وبسایت Speedtest که شاخصهای جهانی اینترنت را در کشورها بررسی می کند، تا ماه اکتبر ۲۰۲۰، متوسط جهانی سرعت دانلود اینترنت موبایل، ۳۹.۱۸ مگابیت برثانیه و متوسط جهانی سرعت آپلود اینترنت موبایل، ۱۱.۶۳ مگابیت برثانیه و تاخیر، ۳۸ میلی ثانیه بود. در حوزه اینترنت ثابت هم متوسط جهانی سرعت دانلود، ۸۷.۸۴ مگابیت برثانیه و متوسط جهانی سرعت آپلود ۴۷.۱۶ مگابیت برثانیه و تاخیر، ۲۱ میلی ثانیه بود.
هم اکنون و طبق آخرین آمار، تا ماه دسامبر سال ۲۰۲۰، متوسط جهانی سرعت دانلود اینترنت موبایل، ۴۷.۲۰ مگابیت برثانیه و متوسط جهانی سرعت آپلود اینترنت موبایل، ۱۲.۶۷ مگابیت برثانیه و تاخیر، ۳۶ میلی ثانیه بود. در حوزه اینترنت ثابت هم متوسط جهانی سرعت دانلود، ۹۶.۴۳ مگابیت برثانیه و متوسط جهانی سرعت آپلود ۵۲.۳۱ مگابیت برثانیه و تاخیر، ۲۱ میلی ثانیه بود.


رتبه یک تا پنج اینترنت موبایل در جهان تا ماه دسامبر ۲۰۲۰، به ترتیب به قطر (۱۷۸.۰۱ مگابیت برثانیه)، امارات متحده عربی (۱۷۷.۵۲ مگابیت برثانیه)، کره جنوبی (۱۶۹.۰۳ مگابیت برثانیه)، چین (۱۵۵.۸۹ مگابیت برثانیه) و استرالیا (۱۱۲.۶۸ مگابیت برثانیه) متعلق می باشد. همینطور رتبه یک تا پنج اینترنت پهن باند ثابت در جهان، به ترتیب به تایلند ( ۳۰۸.۳۵ مگابیت برثانیه)، سنگاپور (۲۴۵.۳۱ مگابیت برثانیه)، هنگ کنگ (۲۲۶.۸۰ مگابیت برثانیه)، رومانی (۱۹۰.۶۰ مگابیت برثانیه) و سوئیس (۱۸۸.۸۸ مگابیت برثانیه) متعلق می باشد.
هم اکنون متوسط سرعت دانلود اینترنت موبایل در ایران ۲۵.۳۰ مگابیت برثانیه و متوسط سرعت آپلود اینترنت موبایل، ۱۱.۳۹ مگابیت برثانیه است که رتبه ایران را به ۸۸ از میان ۱۳۹ کشور رسانده است. این در شرایطی است که در ماه اکتبر ۲۰۲۰، متوسط سرعت دانلود اینترنت موبایل در ایران، ۲۶.۹۳ مگابیت برثانیه و متوسط سرعت آپلود اینترنت موبایل، ۱۱.۶۳ مگابیت برثانیه بود.


همینطور طبق این آمار، اینترنت موبایل ایران هم اکنون از نیکاراگوئه و گواتمالا کندتر و از گینه نو و روآندا سریع تر است.هم اکنون در حوزه اینترنت ثابت، متوسط سرعت دانلود در ایران، ۱۸.۳۳ مگابیت برثانیه و متوسط سرعت آپلود ۱۱.۱۳ مگابیت برثانیه است که رتبه ایران را به ۱۳۶ می رساند. در حوزه اینترنت ثابت در ما اکتبر ۲۰۲۰، متوسط سرعت دانلود در ایران، ۱۹.۰۸ مگابیت برثانیه و متوسط سرعت آپلود ۱۱.۳۵ مگابیت برثانیه بود.
همینطور طبق این آمار، اینترنت موبایل ایران هم اکنون از اوکراین و مالزی کندتر و از کنیا و روسیه سریع تر است.


1399/11/05
00:58:30
0.0 / 5
1005
تگهای خبر: اینترنت , خدمات , دانلود , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
مجله سرگرمی

pcfun.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سرگرمی كامپیوتری محفوظ است

سرگرمی كامپیوتری

فناوری اطلاعات و بازیهای کامپیوتری