در ایام انتخابات آمریكا؛

حساب كاربری فیسبوك و اینستاگرام را غیر فعال كنید و پول بگیرید!

حساب كاربری فیسبوك و اینستاگرام را غیر فعال كنید و پول بگیرید!

به گزارش سرگرمی كامپیوتری فیسبوك با پرداخت مبلغی از برخی كاربران پلت فرم خود و اینستاگرام می خواهد ۶ هفته پیش از انتخابات ریاست جمهوری آمریكا حساب كاربری خویش را غیر فعال كنند.


به گزارش سرگرمی کامپیوتری به نقل از فاکس نیوز، فیسبوک به بعضی از کاربران خود مبلغی پرداخت می کند تا ۶ هفته پیش از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا حساب کاربری خویش را غیر فعال کنند.
«الیزابت دوسکین» خبرنگار واشنگتن با انتشار اسکرین شات هایی این امر را فاش کرد. به نظر می آید این اقدام فیسبوک بخشی از یک پروژه تحقیقاتی می باشد که برای درک بهتر تأثیر این شبکه اجتماعی و اینستاگرام بر روندهای کلیدی سیاسی و رفتاری طی انتخابات ۲۰۲۰ ریاست جمهوری آمریکا انجام می شود. در اسکرین شات های نوتیفیکیشن اینستاگرام که دوسکین در توئیتر منتشرکرده، نوشته شده است: می خواهیم بدانیم شما در صورت پرداخت چه مبلغی حاضر به غیرفعال کردن حساب اینستاگرام خود در اواخر سپتامبر و به مدت یک یا ۶ هفته هستید. جهت شرکت در این طرح باید حساب کاربری خویش را در هر دو بازه زمانی گفته شده غیر فعال کنید و از آن استفاده نکنید. اسکرین شات ها نشان می دهند گزینه های پاسخ به این سؤال شامل ۱۰ دلار به ازای هر هفته، ۱۵ دلار به ازای هر هفته و ۲۰ دلار به ازای هر هفته است. همینطور از کاربرانی که در این طرح شرکت می کنند خواسته می شود پیش از فعال کردن باردیگر حساب خود در تحقیق شرکت نمایند و سپس مبلغی دریافت نمایند.

1399/06/17
19:55:58
5.0 / 5
1619
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
مجله سرگرمی

pcfun.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سرگرمی كامپیوتری محفوظ است

سرگرمی كامپیوتری

فناوری اطلاعات و بازیهای کامپیوتری