با حكم وزیر ارتباطات؛

سبحانی فر مدیرعامل شركت ملی پست شد

سبحانی فر مدیرعامل شركت ملی پست شد

سرگرمی كامپیوتری: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با صدور حكمی رئیس جدید هیات مدیره و مدیرعامل شركت ملی پست ایران را منصوب نمود.


به گزارش سرگرمی کامپیوتری به نقل از ایسنا، محمدجواد آذری جهرمی با صدور حکمی، رمضان علی سبحانی فر را به سمت معاون وزیر، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست ایران منصوب نمود.
متن کامل حکم وزیر ارتباطات به این شرح است:
جناب آقای رمضان علی سبحانی فر
با استناد به ماده مواد (۱۱ و ۱۰ ) اساسنامه شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران و نظر به شایستگی و تجارب ارزشمندتان در امور مدیریتی و پستی، جناب عالی را به مدت دو سال به سمت معاون وزیر و رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران منصوب می نمایم.
امید است با اتکال به قادر متعال و رعایت اخلاق و تقوای الهی و با جدیت و تلاش وافر خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم سرافراز ایران را سرلوحه کار خود قرار داده و در جهت تحقق اهداف دولت تدبیر و امید موفق و موید باشید.
همین طور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تشکر از تلاش ها و خدمات باارزش حسین نعمتی، مدیرعامل سابق شرکت ملی پست، او را به سمت مشاورز وزیر منصوب نمود.
بر طبق این گزارش، در کارنامه رمضان علی سبحانی فر، ۲۰ سال سابقه خدمت در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، هشت سال عضویت در کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی و همزمان هشت سال ریاست کمیته ارتباطات و فناوری اطلاعات مجلس به چشم می خورد.
منبع:

1399/05/28
10:23:36
5.0 / 5
1742
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
مجله سرگرمی

pcfun.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سرگرمی كامپیوتری محفوظ است

سرگرمی كامپیوتری

فناوری اطلاعات و بازیهای کامپیوتری