در واكنش به راستی آزمایی پیامهایش؛

ترامپ از توئیتر انتقام می گیرد

ترامپ از توئیتر انتقام می گیرد

سرگرمی كامپیوتری: ترامپ در  واكنش به راستی آزمایی پیام هایش در توئیتر، تصمیم دارد دستوری اجتماعی درباره شبكه های اجتماعی را امضا كند.به گزارش سرگرمی کامپیوتری به نقل از رویترز، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا تصمیم دارد دستوری اجرایی درباره شبکه های اجتماعی را امضا کند.
این امر در حالی است که روز گذشته توئیتر برای اولین بار دو پیام رئیس جمهور آمریکا در این شبکه اجتماعی را راستی آزمایی کرد. ترامپ نیز در واکنش به این امر توئیتر این شبکه اجتماعی را تهدید به تعطیلی کرد.
همچنین رئیس جمهور آمریکا در واکنش به اقدام توئیتر در پیامی در این شبکه اجتماعی نوشت: فعالیت خودرا اصلاح کنید، همین حالا!
او در پیامی دیگر نوشت: شرکت های بزرگ فناوری با تمام توان اهتمام دارند پیش از انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ همه چیز را سانسور کنند. اگر این اتفاق بیفتد دیگر آزادی نخواهید داشت.
مقامات کاخ سفید جزئیات این دستور را اعلام نکرده اند و معین نمی باشد ترامپ چگونه تهدید خود درباره تعطیلی شبکه های اجتماعی (از جمله توئیتر) را عملی می کند برای اینکه این شرکت ها خصوصی هستند.
به گفته اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا قانون اساسی آمریکا هرگونه اقدام ترامپ دراین زمینه را محدود می کند. از طرف دیگر فیسبوک و گوگل از اظهار نظر در این زمینه خودداری کرده اند.
این در حالی است که تهدید ترامپ به کاهش ارزش سهام فیسبوک و توئیتر منجر گردید.


منبع:

1399/03/08
13:33:15
5.0 / 5
2805
تگهای خبر: توئیتر , شركت , فناوری , گوگل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
مجله سرگرمی

pcfun.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سرگرمی كامپیوتری محفوظ است

سرگرمی كامپیوتری

فناوری اطلاعات و بازیهای کامپیوتری