تغییرات جدید نرم افزار زوم برای مقابله با حملات هكری

تغییرات جدید نرم افزار زوم برای مقابله با حملات هكری

به گزارش سرگرمی كامپیوتری طراحان نرم افزار ویدئوكنفرانس زوم قصد دارند قابلیت های امنیتی این نرم افزار را تقویت نمایند تا از حملات و مزاحمت های مكرر هكری جلوگیری نمایند.به گزارش سرگرمی کامپیوتری به نقل از انگجت، همزمان با افزایش حمله به نرم افزار زوم و ورود ناگهانی افراد مزاحم به داخل اتاق های مجازی گفتگو، طراحان این نرم افزار برای مقابله با این پدیده که به اصطلاح بمباران زومی یا zoombombing نام گرفته، دست به کار شده اند.
از همین رو، ادمین های اتاق ها اخیرا به گزینه از کار انداختن شناسه های شخصی افراد مزاحم و هم امکانات بیشتر برای برنامه ریزی و آغاز نشست های مختلف دسترسی یافته اند.
اما از تاریخ نهم می یعنی سه روز دیگر تمامی حساب های کاربری که بخواهند وارد محیط یک نشست شوند باید از کلمه عبوری که ادمین در اختیار آنها می گذارد، استفاده کنند. همینطور ادمین از گزینه های بیشتری برای تنظیم سطح دسترسی سایر حضار یک نشست و هم بررسی هویت و صلاحیت آنها برخوردار خواهد بود.
شیوع ویروس کرونا و خانه نشینی میلیون ها کارمند و نیروی حرفه ای در سرتاسر جهان، استفاده از نرم افزار زوم را افزایش داده ولی مزاحمت های شدید در محیط این نرم افزار برای معلمان، دانش آموزان، صاحبان مشاغل و غیره خیلی از افراد را به سمت استفاده از نرم افزارهای رقیب مانند گوگل میت سوق داده است.

1399/02/18
13:34:39
5.0 / 5
2929
تگهای خبر: كاربر , گوگل , نرم افزار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
مجله سرگرمی

pcfun.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سرگرمی كامپیوتری محفوظ است

سرگرمی كامپیوتری

فناوری اطلاعات و بازیهای کامپیوتری