كرونا میلیون ها آمریكایی را بدون دسترسی به اینترنت خانه نشین كرد

كرونا میلیون ها آمریكایی را بدون دسترسی به اینترنت خانه نشین كرد

به گزارش سرگرمی كامپیوتری در شرایطی كه كرونا بخش اعظم مردم آمریكا را خانه نشین كرده، میلیون ها نفر از ساكنان این كشور برای انجام امور حرفه ای، شخصی و خرید به اینترنت دسترسی ندارند.به گزارش سرگرمی كامپیوتری به نقل از سی ان بی سی، بررسی كه توسط این شبكه تلویزیونی و بر مبنای داده های مربوط به وزارت كار و سرشماری های عمومی آمریكا در سال های گذشته صورت گرفته، نشان میدهد تنها ۷ درصد از افراد شاغل در آمریكا پیش از آغاز شیوع ویروس كرونا در ادارات و شركت هایی كار می كردند كه در آنها به دوركاری با استفاده از اینترنت تشویق می شدند.
بررسی های مؤسسه پیو نشان میدهد بخش اعظم این مشاغل در اختیار افرادی خاص و دارای درآمد بالا بوده اند و تنها یك درصد از شاغلان بخش خصوصی در آمریكا با متوسط درآمد كمتر از ۱۳.۲۵ دلار در ساعت امكان دوركاری داشته اند.
بر طبق همین بررسی میلیون ها خانوار به خصوص در ایالات غربی آمریكا در منازل خود به اینترنت دسترسی ندارند و البته این مشكل در خیلی از ایالات مركزی و شمالی آمریكا هم وجود دارد. تنها ایالات جنوب شرقی آمریكا از نظر دسترسی به اینترنت در منازل وضعیت مطلوبی دارند و میزان دسترسی خانوارها به اینترنت در آنها در مجموع از ۵۰ درصد فراتر می رود.
اما در مورد اغلب ایالات واقع در مركز، غرب و شمال آمریكا تنها بین ۵ تا ۳۰ درصد خانوارها به اینترنت خانگی دسترسی دارند و این امر انجام امور روزمره مانند خرید، یادگیری آنلاین، دوركاری و غیره را ناممكن می كند.

1399/01/09
19:02:03
5.0 / 5
2908
تگهای خبر: آنلاین , اینترنت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
مجله سرگرمی

pcfun.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سرگرمی كامپیوتری محفوظ است

سرگرمی كامپیوتری

فناوری اطلاعات و بازیهای کامپیوتری