راه اندازی وب سایت آمریكایی برای كاهش خرید كاغذ توالت

راه اندازی وب سایت آمریكایی برای كاهش خرید كاغذ توالت

به گزارش سرگرمی كامپیوتری هجوم مردم آمریكا برای خرید كاغذ توالت از فروشگاه های این كشور باعث راه اندازی وب سایتی شده كه به كاربران در مورد میزان موجودی آنها اطلاعات دقیقی می دهد.به گزارش سرگرمی كامپیوتری به نقل از دیجیتال ترندز، هزاران نفر از مردم آمریكا این روزها در صف های طویل فروشگاه های زنجیره ای انبوهی از كاغذهای توالت را خریداری می كنند و سبب كمبود گسترده در این حوزه شده اند. وب سایت «چقدر كاغذ توالت» به نشانی howmuchtoiletpaper.com با دریافت اطلاعاتی از هر كاربر به وی اعلام می كند كه ذخیره كاغذ توالت وی برای چند روز كافی است تا اشخاص بی جهت برای خرید این كالا به فروشگاه ها هجوم نبرند.
كاربران پس از ورود به این وب سایت باید اعلام كنند چند كاغذ توالت دارند، هر روز به صورت متوسط چند بار از سرویس بهداشتی استفاده می نمایند، تا وب سایت مورد اشاره برای آنها مشخص نماید ذخیره كاغذ توالت آنها برای چند روز استفاده كافیست.
به عنوان مثال كاربری كه دارای ۵ عدد كاغذ توالت است و هر روز به صورت متوسط سه بار از سرویس بهداشتی استفاده می نماید، تا ۲۷ روز نیازی به خرید این محصول ندارد.
برای افزایش دقت محاسبات در این وب سایت گزینه های بیشتری هم وجود دارند كه عبارتند از متوسط تعداد كاغذ مصرف شده در هر بار حضور در سرویس بهداشتی، تعداد كاغذهای هر بسته كه به صورت پیش فرض ۱۶۰ عدد است، تعداد افراد ساكن در منزل، تعداد روز اعلام شده برای قرنطینه (به طور پیش فرض ۱۴ روز) و غیره. وب سایت مورد اشاره تاكنون توسط بیشتر از دو میلیون نفر در سراسر جهان مورد استفاده قرار گرفته است.

1399/01/02
23:34:22
5.0 / 5
3137
تگهای خبر: دیجیتال , سایت , سرویس , كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
مجله سرگرمی

pcfun.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سرگرمی كامپیوتری محفوظ است

سرگرمی كامپیوتری

فناوری اطلاعات و بازیهای کامپیوتری