آذری جهرمی خبر داد

اختصاص 20 گیگابایت اینترنت رایگان به معلمان

اختصاص 20 گیگابایت اینترنت رایگان به معلمان

سرگرمی كامپیوتری: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از اختصاص 20 گیگابایت اینترنت رایگان به معلمان آگاهی داد.


به گزارش سرگرمی كامپیوتری به نقل از ایسنا، در این روزها كه حضور افراد در مراكز آموزشی، اداری و اماكن عمومی كاهش یافته و بسیاری ماندن در خانه را ترجیح داده اند، برخی كارهای كاری خودرا به صورت دوركاری انجام می دهند و دانش آموزان و دانشجویان هم از ابزارهای فناوری اطلاعات برای آموزش الكترونیكی استفاده می نمایند، استفاده از دیتا افزایش یافته و این مساله منجربه كاهش كیفیت اینترنت شده است.
از طرفی باتوجه به این كه ویروس كرونا در كشور مهار نشده و تعداد مبتلایان به این ویروس روزبه روز افزایش می یابد، خیلی از كاربران خواهان امكاناتی همچون اینترنت رایگان برای گذراندن این اوقات در منازل بودند؛ موضوعی كه وزیر ارتباطات با آن موافقت نمود و از ارائه ۱۰۰ گیگابایت اینترنت رایگان ثابت آگاهی داد.
همین طور در شرایطی كه مراكز آموزشی، مدارس و دانشگاه ها برای جلوگیری از شیوع كرونا تعطیل شدند، استفاده از امكانات فضای مجازی از راهكارهای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بود و این كه امكانات ویژه ای جهت آموزش مجازی و ازراه دور فراهم گردد.
دراین راستا، محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از ارائه اینترنت رایگان با همكاری وزیر آموزش و پرورش برای معلمان آگاهی داده و در توییتر نوشت: یك هدیه ناقابل ۲۰ گیگابایت اینترنت رایگان برای معلمین عزیز آماده كردیم تا از زحمات آنها در تدریس به دانش آموزان در ایام تعطیلی تشكر نماییم. با مراجعه به ⁦ICTGifts.Ir⁩ برای دریافت آن اقدام كنید. مهلت ثبت نام تا ۵ فروردین ۱۳۹۹ است.

منبع:

1398/12/28
23:39:50
5.0 / 5
3037
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
مجله سرگرمی

pcfun.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سرگرمی كامپیوتری محفوظ است

سرگرمی كامپیوتری

فناوری اطلاعات و بازیهای کامپیوتری