افزایش 100 درصدی ترافیك با اینترنت مجانی وزیر!

افزایش 100 درصدی ترافیك با اینترنت مجانی وزیر!

به گزارش سرگرمی كامپیوتری وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به افزایش ۱۰۰ درصدی ترافیك بعد از عرضه ۱۰۰ گیگ اینترنت رایگان، از پیگیری افزایش ظرفیت برای جبران افت كیفیت اطلاع داد.


به گزارش سرگرمی كامپیوتری به نقل از ایسنا، در این روزها كه حضور افراد در مراكز آموزشی، اداری و اماكن عمومی كاهش یافته و بسیاری ماندن در خانه را ترجیح داده اند، برخی فعالیتهای كاری خویش را به صورت دوركاری انجام می دهند و دانش آموزان و دانشجویان هم از ابزارهای فناوری اطلاعات برای یادگیری از راه دور استفاده می نمایند، استفاده از دیتا افزایش یافته و این مورد منجربه كاهش كیفیت اینترنت شده است.
از طرفی با عنایت به این كه ویروس كرونا در كشور مهار نشده و تعداد مبتلایان به این ویروس روزبه روز افزایش می یابد، خیلی از كاربران خواهان امكاناتی همچون اینترنت مجانی برای گذراندن این اوقات در منازل بودند؛ موضوعی كه وزیر ارتباطات با آن موافقت نمود و از عرضه ۱۰۰ گیگ اینترنت مجانی ثابت اطلاع داد. این اینترنت مجانی هم در مواردی منجربه افت كیفیت و نارضایتی كاربران شده بود.
در این راستا محمدجواد آذری جهرمی در توییتر خود نوشت: كارشناسان ما پیشبینی افزایش ۵۰ درصدی ترافیك بعد از تقدیم ۱۰۰ گیگ اینترنت مجانی به مردم عزیز را داشتند اما ترافیك بیشتر از ۱۰۰ درصد افزایش یافت و سرعت پایین آمد. از دیشب پیگیر مبحث افزایش ظرفیت هستم و دست به كار شدم. وظیفه ام است. امیدوارم شرمنده شما نشویم.
پیش از این هم سجاد بنابی -نایب رئیس شركت ارتباطات زیرساخت- از اقداماتی در جهت ارتقای ظرفیت شبكه مخابراتی اطلاع داده و اظهار داشته بود: با ارتقاهای صورت گرفته، امشب وضعیت عمومی سرعت اینترنت های خانگی به مراتب بهتر از روز گذشته خواهد بود.1398/12/22
23:48:15
5.0 / 5
3100
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
مجله سرگرمی

pcfun.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سرگرمی كامپیوتری محفوظ است

سرگرمی كامپیوتری

فناوری اطلاعات و بازیهای کامپیوتری