آذری جهرمی اعلام كرد

خدمات مجانی تلویزیون های اینترنتی تا آخر سال

خدمات مجانی تلویزیون های اینترنتی تا آخر سال

به گزارش سرگرمی كامپیوتری وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام نمود برای پیشگیری از تجمع كمتر برای پیشگیری بیشتر از شیوع ویروس كرونا، تلوزیون های اینترنتی، عرضه خدمات مجانی خویش را تا آخر سال ادامه خواهند داد. ‏ترافیك مصرفی این تلوزیون ها نیم بها محاسبه می گردد.


به گزارش سرگرمی كامپیوتری به نقل از ایسنا، از نخستین روز اسفند كه خبر رسمی ورود ویروس كرونا به كشور منتشر گردید تا كنون، شیوع بیماری كووید 19 كه میزبان این ویروس می باشد، روند صعودی داشته و در حال گسترش است. بنابراین از آنجاكه حضور در مكان های عمومی از بیشترین احتمالات مبتلا شدن به این ویروس و مبتلا شدن به آن به آسانی با قرار گرفتن در معرض عطسه ها و سرفه های یك مبتلا و دست دادن با وی است، مسؤلان تلاش در كاهش حضور افراد در اماكن عمومی دارند.
با توجه به این شرایط از همان زمان كه اعلام گردید مواردی از مبتلا شدن به ویروس كرونا در ایران مشاهده شده است، دانشگاه ها و مراكز تحصیلی یك به یك تعطیل شدند و این تعطیلی برای هفته جاری هم تمدید گردید. بنابراین بعضی از شركت های اینترنتی تلاش كردند امكاناتی همچون عرضه خدمات آنلاین به صورت مجانی را در اختیار كاربران قرار دهند.
در این راستا محمدجواد آذری جهرمی - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات - در صفحه توییتر خود نوشت: تلویزیون های اینترنتی، عرضه خدمات مجانی خویش را تا آخر سال ادامه خواهند داد. ترافیك مصرفی این تلوزیون ها نیم بها محاسبه می گردد. همینطور ترافیك كلیه كلاس های آموزشی مجازی مورد تایید وزارت آموزش و پرورش و وزارت علوم، برای كاربران مجانی خواهد بود.
پیش از این هم جهرمی درباره فراهم بودن امكان یادگیری از راه دور گفته بود كه با عنایت به احتمال تعطیلی مدارس و دانشگاه ها تا آخر سال، برای همكاری با وزارت علوم و آموزش و پرورش، امكانات ویژه ای جهت آموزش مجازی و از راه دور فراهم كردیم تا میلیون ها دانش آموز و دانشجو ضمن حفظ سلامت خود، از تحصیل علم هم جا نمانند.1398/12/11
14:34:33
5.0 / 5
3268
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
مجله سرگرمی

pcfun.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سرگرمی كامپیوتری محفوظ است

سرگرمی كامپیوتری

فناوری اطلاعات و بازیهای کامپیوتری